LINIA RESURFACE2 - Nowa era zabiegów do odnowy skóry

LINIA RESURFACE2Nowa era zabiegów do odnowy skóry

RESURFACE2 to innowacyjna, skalibrowana i precyzyjna metoda regeneracji skóry, która przynosi udowodnione, profesjonalne i zauważalne rezultaty, bez żadnych nieprzyjemnych efektów ubocznych lub znaczących procesów zapalnych.

Wzbogacona w REVIVYLTM. Rygorystyczne testy stosowania, bezpieczeństwa i skuteczności przeprowadzono w Klinice Dermatologicznej Uniwersytetu Federico II w Neapolu. Dermatologiczna doskonałość. SKUTECZNY. BEZPIECZNY. PROFESJONALNY.


RESURFACE2 proponuje 3 pakiety o rosnącej intensywności, które zajmują się różnymi problemami skóry:

RESURFACE2 freshUP: wstępna kuracja składająca się z dwóch zabiegów dla klientek doświadczających utraty promienności i z nierównomierną cerą. Przygotowuje on skórę do dalszych i konkretnych zabiegów złuszczających.
RESURFACE2 proAGE: specjalny zabieg przeznaczony do zwalczania zmarszczek i widocznych oznak starzenia się. RESURFACE2 proAGE składa się z dwóch etapów:
- 2 zabiegi o średniej intensywności
- 2 zabiegi o dużej intensywności.
RESURFACE2 skinREFINE: ukierunkowany zabieg, specjalnie przeznaczony do zwalczania odbarwienia skóry, konsekwencji młodzieńczego trądziku, blizn trądzikowych i nierównomiernej tekstury skóry. RESURFACE2 skinREFINE składa się z dwóch etapów:
- 2 zabiegi o średniej intensywności
- 2 zabiegi o dużej intensywności.

SIŁA LINII
W następstwie najbardziej innowacyjnych praktyk medycznych i kosmetycznych linia RESURFACE2 łączy kwas glikolowy, kwas migdałowy i glukonolakton. To połączenie równoważy i wzmacnia właściwości każdego kwasu, jednocześnie bezpiecznie respektując naturalną równowagę skóry.

HA ANTI-IRRITANT SYSTEM [system hydroksykwasów przeciw podrażnieniom]. System ochrony komórek o właściwościach anty-podrażnieniowych, który znacząco redukuje niepożądane efekty i utrzymuje optymalne nawodnienie skóry, został dodany dla dalszej poprawy tolerancji skóry na preparaty złuszczające.
- delikatna stymulacja, poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach, pozwala na ruchy we wszystkich kierunkach bez bólu i z zachowaniem pełnego szacunku dla skóry
- dwie głowice Robotwins do symetrycznej pracy oburącz skracają czas zabiegu, dając szybsze efekty
- głowica Robomikro umożliwia precyzyjna? prace? na delikatnej skórze oka, bezpośrednio na powiece przy linii rzęs

REVIVYLTM Reaktywuje procesy regeneracji skóry i równoważy mikrośrodowisko skóry:
• W głębi stymuluje odnowę komórkową, jednocześnie utrzymuje aktywność komórek macierzystych, „kapitał młodości” skóry.
• Na powierzchni chroni mikrobiom skóry, „niewidzialny świat dobrych bakterii” obecnych na powierzchni skóry i niezbędnych dla zachowania zdrowej skóry i ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Dla zrównoważonej i głęboko zregenerowanej skóry.

EGF (naskórkowy czynnik wzrostu) Naskórkowy czynnik wzrostu, znajdujący się naturalnie w ludzkiej skórze.Intensywnie stymuluje produkcję nowego kolagenu, wzmacnia barierę skóry i nadaje skórze bardziej młodzieńczy, zrewitalizowany wygląd.

PIELĘGNACJA DOMOWA

REGENERATING EXFOLIATING TONIC - REGENERUJĄCY TONIK ZŁUSZCZAJĄCY - butelka 200 ml z pompką
Nawadniający i ochronny krem, natychmiast gasi pragnienie skóry i zwalcza zmarszczki odwodnieniowe. Jego lekka, jedwabista konsystencja jest szybko wchłaniana, dając natychmiastowe doznanie komfortu i świeżości. Doskonały także jako nawadniająca baza pod makijaż.
Składniki aktywne:
51+3 HYALU COMPLEX, HYALU4PLUMP, N-Acetyloglukozoamina, witamina E, olej z męczennicy, olej z acai, olej z babassu.


SKIN RENEWAL SERUM - SERUM ODNAWIAJĄCE
– butelka 15 ml z kroplomierzem

Koncentrat anty-starzeniowy nowej generacji, który stymuluje odnowę komórkową i produkcję kolagenu, redukując głębokość zmarszczek.
Składniki aktywne:
EGF, REVIVYLTM, kwas hialuronowy,
n-acetyloglukozoamina, trehaloza.


SKIN REGENERATING SERUM - SERUM REGENERUJĄCE
- butelka 15 ml z kroplomierzem
Czysty i mikro-kapsułkowany koncentrat retinolu o silnym działaniu anty-starzeniowym i przeciw niedoskonałościom. Przeznaczony specjalnie do zwalczania zmarszczek, ciemnych plam, nierównomiernej cery, blizn trądzikowych i rozszerzonych porów.
Składniki aktywne:
mikro-kapsułkowany retinol, REVIVYLTM, kwas hialuronowy, n-acetyloglukozoamina, trehaloza.


REBALANCING SERUM - SERUM RÓWNOWAŻĄCE
- butelka 15 ml z kroplomierzem.
Skoncentrowane, oczyszczające i ujednolicające serum, które jest idealne na skazy spowodowane prze trądzik i zanieczyszczoną skórę, oraz do leczenia blizn i niedoskonałości. Rezultat: gładsza, bardziej jednolita tekstura skóry.
Składniki aktywne:
kwas azelainowy+witamina PP, REVIVYLTM