Nie tylko styl jest ważny.  Ochrona skóry odgrywa istotną rolę, a także staje się swego rodzaju codziennym "Kultem", dzięki któremu dbamy o swój wygląd. Męska skóra jest grubsza i bogata w gruczoły łojowe - nawet zanieczyszczona i z szerokimi porami, jest jędrniejsza i bardziej elastyczna niż u kobiet, a także starzeje się wolniej. Jednakże podczas codziennego golenia, braku poprawnego traktowania skóry oraz stresującego życia zawodowego, skóra w okresie starzenia jest bardziej podatna na bardziej wyraźne zmarszczki. Z tego powodu potrzebuje ochrony, energii i właściwej pielęgnacji. Sercem naszej linii THE MAN jest CELLACTIVETM-MAN - z tauryną, oraz mieszanka HYDRA-OIL wykonana z naturalnych olejów Pataua, słodkich migdałów i jojoby. Odtruwający i anty-stresowy rytuał, głęboko oczyszcza skórę, zmniejsza zanieczyszczenia i równoważy produkcję sebum. Dla wszystkich grup wiekowych i typów skóry. Zaprojektowany aby przywrócić napięcie i jędrność męskiej skórze.

 


 

SUN to anty-starzeniowa pielęgnacja słoneczna o działaniu globalnym. Bazuje na rezultatach najnowszych badań nad foto-starzeniem i foto-ochroną, by zapewnić ochronę przed UVA, UVB i IR oraz zachować naturalne piękno skóry. Idealna dla złotej opalenizny oraz pięknej, wzmocnionej i nawodnionej skóry.

INNOWACJE - Działanie foto-dynamiczne i potrójna ochrona słoneczna.

Działanie foto-dynamiczne: to opatentowany kompleks roślinny, który pochłania „negatywne” promieniowanie słoneczne. Jest bardziej skuteczny niż zwyczajne ekrany słoneczne ponieważ przekształca promieniowanie słoneczne w nowe źródło „czerwonego” światła, przez co zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, zwiększając naprawę skóry.

 

Zaawansowana Potrójna Ochrona UVA-UVB-IR: to filtry najnowszej generacji, wysoce foto-stabilne, zwalczające wolne rodniki. Dzięki wzmacniaczowi technologicznemu, którego zadaniem jest zwiększenie skuteczności, zapewnia ochronę mimo niskiej koncentracji filtrów, powodującej lepszą tolerancję produktu. Nowa technologia przeciwutleniająca „InfraRed Protection System”[system ochrony przed podczerwienią] wnika głęboko i chroni włókna kolagenu i elastyny oraz DNA komórek. Jędrność, elastyczność i zdrowie skóry zostają zachowane.


 

 

AQUAWEAR marki Selvert to wszechstronny, innowacyjny, program stworzony do walki z problemem utraty wody i braku lipidów w skórze. Ten kompleksowy system zaprojektowano tak, by stymulować naturalny proces nawilżania skóry. Jego celem jest przywrócenie blasku skórze odwodnionej i/lub a-lipidowej. Służy temu zastosowana w zabiegu najnowocześniejsza formuła zawierająca dwa innowacyjne składniki aktywne: Naturalne nie zmydlające się frakcje i Auto-Hydrat, które potrafią utrzymać doskonałą równowagę wody i lipidów w naskórku. Zrównoważenie tych dwóch elementów w skórze przyczynia się do zwiększenia ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

 

JUŻ W SPRZEDAŻY

 

Kupując produkty w duecie, gabinet jak i jego Klienci mogą zaoszczędzić aż 35% regularnej ceny.

Zestaw promocyjny zawiera:

Krem Intensywnie Nawilżający

Wszechstronny, innowacyjny, lekki krem do stymulowania naturalnego procesu nawadniania skóry. Przywraca równowagę hydro-lipidową. Zatrzymuje wilgoć na powierzchni skóry. Zapobiega ewaporacji i odwodnieniu. Wpływa na idealną kondycję skóry. Działa na jej powierzchni i w głębi.
Zawiera: naturalne niezmydlające się frakcje, Auto-Hydrat, NMF, wyciąg z fiołka trójbarwnego, SPF 15.

Krem - Maska „Nocny Reset Skóry”

Kremowa maska na noc o działaniu naprawczym. Formuła 3 x 8:
- 8 godzin ciągłego nawilżania, aby obudzić się z twarzą, jak po
- 8-godzinnym śnie
- z 8 zaletami wspaniałej i pełnej życia skóry: wypoczęta twarz, zrelaksowane rysy, odżywienie, gładkość, świeżość, nawodnienie, miękkość, wypełnienie i świetlistość.
Zawiera: NMF, naturalne niezmydlające się frakcje, Auto-Hydrat, wyciąg z fiołka trójbarwnego i masło karite.

Promocja trwa: od 29 maja br. do wyczerpania zapasów.