Holistyczny program dla kobiet w ciąży z nauką masażu prenatalnego "YAM"

Stworzony przez nas program dla kobiet w ciąży jest owocem wieloletnich doświadczeń w świecie masażu i punktem zwrotnym dla wszystkich, którzy dbają o własne dobro i dobro swoich klientów.
Za pomocą muzyki, jogi, stosowania odpowiednich technik oddechowych i specjalnego masażu prenatalnego, stworzyliśmy idealny protokół prowadzący matkę i dziecko przez to, co jest chyba największym i najgłębszym doświadczeniem życia.
Znajomość odpowiednich technik umożliwia wykonanie masażu tak, aby pomóc matce i dziecku przeżywać ciąże w spokoju i ze świadomością: dla zdrowia i dobrego samopoczucia obojga.
Celem szkolenia jest przekazanie szerokiej wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin (fizjoterapii, kosmetologii, jogi, holistycznego podejścia do klienta, właściwej obsługi przyszłej mamy w salonie), aby każdy terapeuta po ukończeniu kursu mógł z poczuciem pewności i spokoju zadbać zarówno o kobiety ciężarne, jak i te po porodzie.

Czytaj więcej
Szkolenie z masażu relaksacyjnego twarzy Mandala

Szybkie tempo życia, ciągły stres i brak ruchu powodują napięcie mięśni, bóle głowy, brak energii.
Stworzyliśmy masaż, który poprzez łagodne, otulające ruchy i specjalne techniki orientalnego wschodu, przynosi stan dobrego samopoczucia ciała i umysłu.
Głębokie rozluźnienie pozwala nie tylko zapomnieć o sprawach codziennych, ale także zwiększyć działanie produktów kosmetycznych aplikowanych po wykonaniu masażu.

Czytaj więcej
Szkolenie z masażu modelującego ciała na tkance łącznej

Każda żywa komórka otoczona jest tkanką łączną, która w wyniku przewlekłego stresu i niezdrowego stylu życia przestaje być elastyczna. Ogranicza to zasób krwi w skórze, powoduje zastoje limfatyczne, a także tworzenie się cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Głęboki masaż tkanki łącznej został stworzony dla uzyskania silnego, korzystnego efektu na całej tkance, najpierw równoważąc i poprawiając posturę, jednocześnie przywracając pełną funkcjonalność limfatycznemu układowi krążeniowemu.  Pod wpływem masażu następuje odblokowanie napiętej tkanki, co wpływa na lepszą eliminację szkodliwych toksyn, a także na modelowanie ciała, uelastycznienie mięśni, likwidację obrzęków, a także redukcję cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Celem szkolenia jest przekazanie szerokiej wiedzy i umiejętności z nowoczesnych technik masażu skutecznie rozluźniających napięcie tkanki łącznej, aby każdy uczestnik szkolenia mógł z poczuciem pewności wdrożyć te techniki w swoim gabinecie.

Czytaj więcej
Szkolenie z masażu LIFT UP twarzy, szyi i dekoltu na tkance łącznej

Każda żywa komórka otoczona jest tkanką łączną, która z wiekiem traci swoją elastyczność. Ogranicza to zasób krwi w skórze i przyspiesza proces starzenia się.  Ta niesamowicie skuteczna technika masażu oparta na stymulacji i rozluźnieniu tkanki łącznej, w sposób naturalny zastępuje lifting twarzy. Pod wpływem masażu następuje odblokowanie napiętej tkanki, co wpływa na lepsze krążenie, eliminacje szkodliwych toksyn, a także na modelowanie twarzy, uelastycznienie mięśni, likwidację zmarszczek, obrzęków, worków pod oczami, asymetrii twarzy i przywrócenie zdrowego wyglądu.
Celem szkolenia jest przekazanie szerokiej wiedzy i umiejętności z nowoczesnych technik masażu skutecznie rozluźniających napięcie w rejonie twarzy, szyi i dekoltu, aby każdy uczestnik szkolenia mógł z poczuciem pewności wdrożyć te techniki w swoim gabinecie.

Czytaj więcej
Szkolenie z typów behawioralnych w kontekście obsługi klienta gabinetu kosmetycznego

Zadowolenie różnego rodzaju klientów zależy nie tylko od tego, z jakiego zabiegu chcą skorzystać, ile mogą̨ wydać, ile zabiegów potrzebują̨, ale także od różnych przyczyn zakupu i różnych stylów życia.
Każdy klient odpowiada na bodźce w całkowicie osobisty sposób. Każdy klient to świat sam w sobie. Psychologia poszukała metody naukowej, by podzielić jednostki z takimi samymi cechami na grupy - w celu stworzenia odpowiedniego podejścia do każdej z nich.

Czytaj więcej