MESO FILL - Niezbędny krok dla zdrowej, gładkiej i świetlistej skóry.

MESO FILLNiezbędny krok dla zdrowej, gładkiej i świetlistej skóry.


MESO FILL Nowości Rozświetlona gładka skóra bez przebarwień.
Skuteczność, precyzja, bezpieczeństwo - "NIE!" dla przebarwień.

"3 nowe innowacyjne produkty MESO FILL to unikalne kompozycje składników aktywnych poprawiające strukturę skóry, wyrównujące jej koloryt, zwalczające przebarwienia i ciemne plamy. “


Składniki aktywne o wysokiej tolerancji: kwas glikolowy, traneksamowy, fitowy, azelainowy, glukonolakton. Optymalne stężenia i inteligentne formuły. Widoczne rezultaty w krótkim czasie.

PIELĘGNACJA DOMOWA

MESO FILL MIKRO-ZŁUSZCZAJĄCA PIANKA Z 10 % KWASEM GLIKOLOWYM.
Delikatnie złuszcza naskórek, rozjaśnia przebarwienia oraz wyrównuje skórę.
OCZYSZCZA, usuwa resztki sebum i zanieczyszczenia. ZŁUSZCZA, usuwając martwe i szare komórki naskórka. WYGŁADZA I ROZJAŚNIA, dzień po dniu skóra nabiera gładkości i promienności.
Bogata w kwas traneksamowy, który redukuje pojawianie się przebarwień różnego pochodzenia (przebarwienia posłoneczne, hormonalne i pozapalne). 10 % Kwas glikolowy, stymuluje mikroskopijne, niewidoczne gołym okiem złuszczanie warstwy rogowej naskórka, nawilża, przyspiesza regenerację i odnowę skóry właściwej. Kwas azelainowy, skutecznie zapobiega namnażaniu się bakterii związanych z trądzikiem i wypryskami.
Zastosowanie: omijając okolice oczu, nałożyć na suchą lub wilgotną skórę. Masować, pozostawić na 1-2 minuty, spłukać wodą, kontynuować pielęgnację.
Piankę stosujemy w rutynie wieczornej.
Składniki aktywne:
10% kwas glikolowy, kwas traneksamowy, kwas azelainowy


MESO FILL KWASOWY KONCENTRAT ROZJAŚNIAJĄCY.
– butelka 30 ml z kroplomierzem

Innowacyjny stopniowo wygładzający i rozjaśniający koncentrat kwasowypeeling, skutecznie usuwa i przeciwdziała powstawaniu przebarwień na twarzy i miejscach na nie wrażliwych (okolice oczu, pachy, okolic intymnych, dłoni, miejsc narażonych na tarcie lub ucisk).
Dzięki selektywnej kompozycji składników aktywnych zmniejsza widoczność zmarszczek i przebarwień różnego pochodzenia, poprawia strukturę skóry, niweluje zmarszczki i wyrównuje koloryt cery.
15% glukonolakton zapewnia stopniowe i delikatne złuszczanie. 2% kwas traneksamowy rozjaśnia i wyrównuje koloryt, zapobiega powstawaniu przebarwień, łagodzi podrażnienia i świąd, przyśpiesza regenerację skóry. 2% kwas fitowy, zapobiega procesom powstawania przebarwień, reguluje proces wydzielania sebum, działa nawilżająco na skórę, wpływa na jej gładkość i elastyczność.
Zastosowanie: wstrząsnąć przed użyciem. Produkt nocny. Idealny do stosowania 'mapowo', celując w przebarwienia i zmarszczki (twarz, ciało) lub na cała twarz.
W przypadku skóry normalnej na twarzy i zmienionych okolicach ciała (pachy, zewnętrzne okolice intymne, dłonie, inne przebarwione obszary ciała): nałożyć obficie, na miejsca wymagające leczenia. Pozostawić pierwszą dawkę na 5 minut, po tym czasie dołożyć drugą, na kolejne 5 minut (całkowity czas: 10 minut). Spłukać. Stosować 2-3 razy w tygodniu.
W przypadku wrażliwej skóry twarzy i okolic oczu: nałożyć produkt na obszary wymagające leczenia. Spłukać maksymalnie po 10 minutach lub gdy nastąpi intensywne pieczenie. Stosować 1-2 razy w tygodniu.
Przed pierwszym użyciem należy wykonać test płatkowy.
Po koncentracie w dniu aplikacji nakładamy krem pielęgnacyjny.
Składniki aktywne:
15% glukonolakton, kwas traneksamowy, kwas fitowy.


MESO FILL LIFTINGUJĄCY KREM NA PRZEBARWIENIA SPF50
Krem liftingujący do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej i z przebarwieniami.
Bogaty kompleks składników aktywnych wnika w głąb skóry, redukując widoczne zmarszczki i linie, wygładzając powierzchnię skóry twarzy oraz wyraźnie podkreślać jej kontur.
Efekt? Młodsza i pełna naturalnego blasku cera niczym po liftingu!
Wzbogacony o zaawansowany heksapeptyd-1, blokuje skurcze mięśni twarzy odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych, dzięki czemu mięśnie rozkurczają się, co prowadzi do wygładzenia skóry i widocznego spłycenia zmarszczek. Kwas traneksamowy działa na kilku etapach melanogenezy, dlatego nie tylko rozjaśnia przebarwienia już istniejące, ale również zapobiega powstawaniu nowych i nawrocie starych zmian pigmentacyjnych.
Niacynamid jako silny antyoksydant ogranicza powstawanie wolnych rodników, a co za tym idzie - spowalnia starzenie się skóry. Zapobiega powstawaniu przebarwień i rozjaśnia te istniejące. Działa przeciwzapalnie, niweluje rumień i wzmacnia barierę ochronną.
HYALU SMART™ PGA nawilża, wypełnia, stymuluje produkcję nowego kwasu hialuronowego i chroni go przed degradacja.
Rozświetlające mikrokapsułki po kontakcie ze skórą uwalniają pigmenty mineralne, zapewniając promienny wygląd i równomierny koloryt skóry.
ZAWIERA FOTOSTABILNE FILTRY NOWEJ GENERACJI, szanujące ekosystem morski i lądowy, zapewniają wysoką tolerancje, szerokie spektrum ochrony (UVB-UVA-IR-BLUE LIGHT).
Zastosowanie:nałożyć równomiernie na suchą skórę twarzy, szyi i dekoltu. Stosować ponownie, jeśli bezpośrednia ekspozycja na słońce przekracza dwie godziny. Należy unikać kontaktu z oczami. Krem można stosować bezpośrednio po zabiegach, które nie uszkadzają ciągłości naskórka.
Składniki aktywne:
kwas traneksamowy, niacynamid heksapeptyd-1, kwas hialuronowy