Scroll Top
Artykuł

Ether, czyli dokładnie co?

ether

To przestrzeń która nas otacza, która wypełnia każde jak nam się zdaje, puste miejsce w naszym ciele. Jest pomiędzy Tobą i mną, ale także wypełnia każdą najmniejszą komórkę naszego ciała. Przestrzeń ta pozwala na przepływ informacji, impulsów, myśli. ETHER zapewnia sprawne funkcjonowanie wszystkich pięciu elementów dlatego jest tak ważny.

Dzisiejszy styl życia w szybkim pędzie, pod presją czasu, obowiązków, stawianych celów itd sprawia, że dostarczamy więcej negatywnych bodźców do naszego ciała i umysłu, a to sprzyja permanentnemu napięciu mięśni, więzadeł, ścięgien. Zapominamy o chwilach prawdziwego relaksu, spokoju, wyciszenia. To bardzo pozytywne doświadczenia, które zapisują się w naszym ciele i raz za razem tworzą w nim przestrzeń. Spokojni, zdystansowani lepiej trawimy, śpimy i bardziej pozytywnie patrzymy na nas samych 🙂

Noworoczne postanowienia… zacznijmy od chwili relaksu dla nas 🙂
Może to będzie masaż, spacer w zimowej scenerii, gorąca kąpiel przy świecach…


Zdecydujcie sami!

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.