Scroll Top
 

HYDRATION

 

Nawilżanie skóry suchej i odwodnionej

HYDRATION
– Nawilżanie skóry suchej i odwodnionej

Ekskluzywna linia, zajmująca się nie tylko nawilżaniem, wielowymiarowym nawadnianiem, ale również, dzięki składnikom wypełniającym, działaniem anty-starzeniowym. Zapobiega utracie wody przez naskórek, reguluje jej poziom w różnych warstwach skóry, dbając o obecność we wszystkich komórkach, oddziałuje na cały system irygacyjny skóry.

Dla kogo jest linia HYDRATION?

dla osób, które mają odwodnioną, suchą, kruchą skórę, z uczuciem dyskomfortu i „napięcia”, podatną na zmarszczki. Dla skóry dotkniętej czynnikami zewnętrznymi jak słońce, wiatr, zimno, klimatyzacja. Zabieg doskonały do zwalczania zmarszczek odwodnieniowych

Jakie przynosi korzyści?

natychmiastowe nawilżenie i komfort, wypełnienie drobnych linii. Przywrócenie blasku skórze szarej i zmęczonej

Jakie ma działanie?

utrzymanie właściwego poziom nawodnienia skóry, spowalnianie występowanie zmarszczek i oznak czasu. Pozostawienie skóry nawodnionej, jędrnej, witalnej i młodo wyglądającej

SKŁADNIKI AKTYWNE
HYALU4PLUMP
skalibrowany kompleks 4 kwasów hialuronowych działających na różnych poziomach skóry:
• wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy zachowujący wodę na powierzchni skóry, wygładzając i chroniąc ją
• średnio i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy zachowujący wodę w środkowych warstwach naskórka i wzmacniający funkcję bariery skóry
• mini kwas hialuronowy o bardzo niskiej wadze cząsteczkowej i bardzo dużej zdolności penetracji, która pobudza regenerację w najgłębszych warstwach skóry i stymuluje produkcję „nowych substancji”, dając znaczący efekt wypełnienia i spulchnienia.
KOMPLEKS OMEGA-CERAMIDOWY
Omega-3 i ceramidy to substancje lipidowe o podstawowym znaczeniu dla ochrony bariery skórnej. Zastosowany bogaty kompleks pomaga przywrócić prawidłowy poziom lipidów skóry oraz cementuje słabe struktury komórkowe, nadając skórze gładkość i elastyczność.
N-ACETYLOGLUKOZAMINA
stymuluje produkcję nowego kwasu hialuronowego, dzięki czemu tworzy rezerwy wilgoci i wzmacnia skórę.

LINIA HYDRATION

Zdjęcie opakowania ampułek naprawczego serum olejowego Diego Della Palma
HYDRA Naprawcze olejowe serum
10 Ampułek

Działanie: intensywna kuracja, która poprawia funkcjonowanie bariery skórnej, zmniejsza dyskomfort i napięcie często towarzyszące skórze suchej. Kompleks omega – ceramidowy uzupełnia film hydrolipidowy oraz poprawia jakość skóry, czyniąc ją bardziej elastyczną i odporną na czynniki zewnętrzne.


Rezultat: silnie nawodniona promienna skóra, duży komfort.


Składniki aktywne: kompleks omega-ceramidowy, olej z modraku abisyńskiego, witamina E, olej z jojoby, olej arganowy, olej z męczennicy, olej z acai, olej z babassu.

Zdjęcie opakowania wypełniającej maski hialurnonowej Diego Della Palma
HYDRA Wypełniająca maska hialuronowa
200 ml

Działanie: kuracja idealna dla suchej i odwodnionej skóry. Szczególnie przydatna po ekspozycji na działanie ekstremalnych czynników zewnętrznych (zimno, słońce, wiatr, szok termiczny) i suche środowisko (samoloty lub klimatyzacja). Konsystencja serum intensywnie nawadnia i wypełnia, pozostawiając skórę natychmiast nawilżoną, miękką i promienną.


Rezultat: promienna, miękka i jędrna skóra, wypełnione zmarszczki odwodnieniowe.


Składniki aktywne: 51+3 HYALU COMPLEX, HYALU4PLUMP, N-Acetyloglukozoamina, masło shea, witamina E, olej z męczennicy, olej z acai, olej z babassu.

Zdjęcie opakowania kremu nawadniającego Diego Della Palma
HYDRA Krem nawadniający
150 ml

Działanie: nawadniający i ochronny, natychmiast zaspokaja pragnienie skóry i zwalcza zmarszczki odwodnieniowe. Doskonały także jako nawadniająca baza pod makijaż.


Rezultat: odświeżona, nawodniona skóra, dużym komfort.


Składniki aktywne: 51+3 HYALU COMPLEX, HYALU4PLUMP, N-Acetyloglukozoamina, masło shea, witamina E, olej z męczennicy, olej z acai, olej z babassu.

 
 
Zdjęcie opakowania serum wypełniającego HA HERO Diego dalla Palma
HA HERO Hialuronowe serum wypełniające
30 ml

Wypełnia, liftinguje, odświeża i przywraca jędrność skórze. Zapewnia długotrwałe nawodnienie, wygładza drobne zmarszczki, zwiększa gęstość skóry i przywraca jej witalność. Doskonale wypełnia załamania w okolicy oczu i ust.


Stosowanie: aplikujemy rano i wieczorem. Nałóż kilka kropli na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, kierując się na zewnątrz od środka twarzy i od szyi do dekoltu. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Wklep opuszkami palców, aby przyspieszyć wchłanianie. Nie masuj okrężnymi lub długotrwałymi ruchami. Zapobiegnie to mechaceniu się przezroczystego filmu hialuronowego o wysokim stężeniu, który tworzy się na skórze.

Zdjęcie opakowania kremu nawadniającego Diego Della Palma
HYDRA Krem nawadniający 24 H
50 ml

Błyskawicznie wygładza skórę i zwalcza zmarszczki odwodnieniowe. Zapewnia natychmiastowe uczucie komfortu.


Stosowanie: aplikujemy rano i wieczorem na wcześniej oczyszczoną skórę.

Zdjęcie opakowania kremu intensywnie wypełniający Diego Della Palma
HYDRA Intensywny krem wypełniający 24 H
50 ml

Idealny dla skóry, która potrzebuje intensywnego nawilżenia , odżywienia i ochrony prze czynnikami zewnętrznymi (zimno, wiatr, klimatyzacja).


Stosowanie: aplikujemy rano i wieczorem na wcześniej oczyszczoną skórę.

Zdjęcie opakowania odżywczy żel hialuronowy na okolice oczu Diego Della Palma
HYDRA Odżywczy żel hialuronowy na okolice oczu
15 ml

Multi-korekcyjny żel pod oczy. Zapobiega i redukuje oznaki zmęczenia (worki i cienie) oraz oznaki starzenia (zmarszczki).


Stosowanie: aplikujemy rano i wieczorem na wcześniej oczyszczoną skórę wokół oczu.

Zdjęcie opakowania wypełniającej maski hialurnonowej Diego Della Palma
HYDRA Wypełniająca maska hialuronowa
75 ml

Intensywna kuracja dla skóry suchej i odwodnionej. Szczególnie nadaje się po ekspozycji na ekstremalne czynniki atmosferyczne (zimno, słońce, wiatr, szok termiczny) oraz w suchym środowisku (samoloty lub klimatyzacja).


Stosowanie: aplikować rano i/lub wieczorem, wmasować okrężnymi ruchami, szczególnie na partie ciała objęte cellulitem.

 
 
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.