Scroll Top
 

SUN

Profesjonalna pielęgnacja słoneczna

WYJĄTKOWA LINIA PRODUKTÓW DO OPALANIA,
która nie tylko zaspokaja potrzebę wysokiej wydajności i eko-zrównoważenia ale także potrzebę zapewnienia dobrego samopoczucia i piękna naszej skórze aby czuć się dobrze i cieszyć się nieskazitelną opalenizną. Posiada system filtrów najnowszej generacji, zoptymalizowany pod kątem ochrony skóry i poszanowania ekosystemu morskiego.  
SUN - Profesjonalna pielęgnacja słoneczna

Globalna, anty-starzeniowa pielęgnacja słoneczna twarzy i ciała. Zaawansowana potrójna ochrona UVA, UVB i IR w postaci najnowszej generacji filtrów, zwalczających wolne rodniki. Innowacyjna technologia przeciw-utleniająca „DNA SmartProtection” wnika głęboko, chroniąc włókna kolagenu i elastyny oraz DNA komórek. Skóra zachowuje jędrność, elastyczność i zdrowie.

 

Pielęgnacja dobra dla skóry, przyjazna dla planety, zmysłowa dla ciała.

Dla kogo jest linia SUN?​

dla osób, które chcą przygotować skórę do opalania, skutecznie ochronić ją przed UVA, UVB oraz IR a także zadbać o nią po ekspozycji na słońce.

Jakie przynosi korzyści?

nawilżona, rozświetlona skóra o zmysłowym kolorycie, bez podrażnień spowodowanych ekspozycją słoneczną oraz wysuszającymi właściwościami wiatru, zimna i soli.

Jakie ma działanie?

skuteczna ochrona skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, zarówno nad morzem jak i w górach, nieskazitelna i trwała opalenizna oraz nawilżona i zregenerowana skóra.

SKŁADNIKI AKTYWNE
INTELIGENTNA OCHRONA DNA
Aktywuje procesy ochrony komórek przed promieniami UV i stymuluje naprawę uszkodzeń DNA, neutralizuje wolne rodniki, przeciwdziała starzeniu się komórek macierzystych skóry i zaczerwienieniu, pobudza regenerację skóry.
FOTO-STABILNE FILTRY NOWEJ GENERACJI
Zrównoważona ochrona przed UVB-UVA oraz promieniowaniem podczerwonym IR (zgodnie z zaleceniami europejskimi), które:
• są wysoce foto-stabilne - nie ulegają zniszczeniu na słońcu
• chronią również przed światłem niebieskim (BLUE LIGHT)
• nie powodują nieporządanych reakcji ubocznych, nie tworzą wolnych rodników
• działają antyoksydacyjnie • są delikatniejsze I bezpieczniejsze
• dzięki wykorzystaniu „technologii wzmacniacza”, zastosowano niższe stężenie filtrów dla uzyskania pożądanego poziomu ochrony
BRONZYL
• stymuluje naturalną produkcję melaniny, nadając skórze intensywną opaleniznę, szybko i na długo.
• przygotowuje skórę do ekspozycji na słońce dzięki zdolności do aktywacji melanogenezy
• wzmacnia i intensyfikuje kolor poprzez promowanie procesu transferu melanosomów
• przedłuża opaleniznę w czasie
EcoSun passTM
To system oceny wpływu na środowisko produktów słonecznych. W linii SUN marki Diego dalla Palma Professional zastosowano system filtrów najnowszej generacji zoptymalizowany pod kątem ochrony skóry i poszanowania ekosystemu morskiego. Wszystkie produkty przeciwsłoneczne posiadają certyfikat EcoSun passTM.

Filtry zastosowane w produktach SUN nie mają szkodliwego wpływu na ekosystem, zwłaszcza na dobrostan koralowców.

LINIA SUN

W ramach linii Diego dalla Palma PROFESSIONAL, SUN wyróżniamy pielęgnację:

BOOST
produkty opracowane w celu zintensyfikowania opalenizny i przedłużenia jej trwania. Zawierają Bronzyl – silny aktywator melaniny, która pozwala uzyskać intensywny i trwały kolor opalenizny w krótkim czasie, oraz pigmenty mineralne i perły z multirefleksami. Pozbawione SPF.
SUN
produkty niezbędne do prawidłowej ekspozycji na słońce. Filtry nowej generacji skutecznie chronią podczas ekspozycji na słońce a zaawansowane składniki aktywne silnie pielęgnują skórę i zabezpieczają ją przed przedwczesnym starzeniem.
AFTERSUN
produkty opracowane w celu nawilżenia i regeneracji skóry po ekspozycji słonecznej i przedłużenia opalenizny. Zapewniają komfort, wspomagają procesy regeneracji oraz silnie nawilżają skórę. Wszystkie produkty wzbogacone są o DNA SMART PROTECTION i pozbawione SPF.
Zdjęcie opakowania żelu przygotowującego opaleniznę lini SUN - Diego Della Palma
BOOST Żel przygotowujący i pogłębiający opaleniznę
150 ml

Intensywny aktywator opalania z Bronzylem. Przyspiesza i intensyfikuje naturalną produkcję melaniny oraz zapewnia mocniejszą i trwalszą opaleniznę. Jest idealny dla osób, które chcą przygotować skórę do opalania lub chcą szybciej opalić się, nawet gdy słońce nie jest bardzo intensywne. Żelowo – kremowa konsystencja nie pozostawia tłustego filmu. Przyjemna i delikatna w aplikacji formuła, która szybko się wchłania.


Składniki aktywne: DNA SMART PROTECTION, Bronzyl, tahitańskie monoi, olej Pataua, Witamina E.

Zdjęcie opakowania wody przyspieszającej opaleniznę lini SUN - Diego Della Palma
BOOST Woda przyspieszająca opalanie
300 ml

Intensywny aktywator opalania z Bronzylem. Idealny dla osób pragnących uzyskać szybką, złocistą i trwałą opaleniznę. Posiada lekką i odświeżającą konsystencję. Szybko się wchłania, nadając skórze promienność i świetlistość, dzięki zawartości wielopłaszczyznowych, złotych pereł.


Składniki aktywne: DNA SMART PROTECTION, Bronzyl, cukier ze zmartwychwstanki, pantenol, granat, goji, kurkuma i chia.

Zdjęcie opakowania olejka przyspieszającej opaleniznę lini SUN - Diego Della Palma
BOOST Olejek przyspieszający opalanie
200 ml

Przygotowuje skórę do ekspozycji na słońce, intensyfikuje kolor i rozświetla cerę. Dzięki olejkom kwiatowym z piwonii, róży i kwiatu wiśni odżywia i chroni skórę. Maksymalizuje i przedłuża opaleniznę. Przyjemna olejowa konsystencja, pozostawia na skórze komfort i poczucie odżywienia. Idealny dla osób pragnących miękkiej skóry oraz intensywnej i promiennej opalenizny.


Składniki aktywne: DNA SMART PROTECTION, Bronzyl, olej z kwiatów piwonii, róży i wiśni, Witamina E.

 
 
Zdjęcie opakowania sztyftu przeciwsłonecznego SPF 50 lini SUN - Diego Della Palma
SUN Sztyft przeciwsłoneczny – niewidzialna ochrona tatuaży i miejsc wrażliwych SPF 50
10 ml

Chroni najbardziej wrażliwe obszary twarzy i ciała: nos, usta, kontur oczu, dekolt, blizny. Idealny do utrwalania koloru tatuaży i makijażu permanentnego oraz do aplikacji na blizny. Transparentna konsystencja, pozwala na szybką aplikację bez smug i plam. Dzięki zawartości Witaminy E i olejku z kiełków pszenicy, tworzy na skórze skuteczny film nawilżający, który chroni ją przed wysuszającym działaniem słońca, wiatru, zimna i soli. Wygodna, łatwa w użyciu formuła.


Składniki aktywne: DNA SMART PROTECTION, Witamina E, olej z kiełków pszenicy.

Opakowanie kremu nawilżającego SPF 30 SUN Diego dalla Palma
SUN Nawilżający krem ochronny SPF 30
50 ml

Nawilżająca ochrona przeciwsłoneczna z filtrami przeciwsłonecznymi nowej generacji, nieszkodliwymi dla ekosystemu morskiego. Dzięki DNA Smart Protection wzmacnia mechanizmy obronne skóry i chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Wysoka zawartość witaminy E przeciwdziała działaniu wolnych rodników i utrzymuje optymalne nawilżenie skóry. Dzięki nietłustej i nieklejącej formule gwarantuje idealne rozprowadzenie, nie pozostawiając białych śladów.


Składniki aktywne:  DNA SMART PROTECTION, Witamina E, kwas glicyretynowy.

Zdjęcie opakowania rozświetlającego kremu przeciw przebarwienią SPF 50 lini SUN - Diego Della Palma
SUN Rozświetlający krem ochronny przeciw przebarwieniom SPF 50
50 ml

Chroni przed promieniami słonecznymi, ograniczając ryzyko zaczerwienienia i podrażnienia. Dzięki połączonemu działaniu Witaminy C i E przeciwdziała powstawaniu plam, dyschromii i fotostarzeniowych zmarszczek oraz przebarwień. Idealny dla cer jasnych i delikatnych oraz ze skłonnością do powstawania plam, przebarwień i zmarszczek posłonecznych, w tym dla kobiet w ciąży. Doskonały również jako codzienny filtr przeciwsłoneczny o globalnym działaniu przeciwstarzeniowym.


Składniki aktywne:  DNA SMART PROTECTION, ANTI POLLUTION FACTOR, Witamina C i E, kwas glicyretynowy.

Zdjęcie opakowania kremu przeciwstarzenowegdo opalania z kolorem SPF 50 lini SUN - Diego Della Palma
SUN Przeciwstarzeniowy krem ochronny do opalania z kolorem SPF 50
50 ml

Filtr przeciwsłoneczny z kolorem dla bursztynowej i jednolitej cery już od pierwszych dni ekspozycji na słońce. Dzięki kompleksowi przeciw zanieczyszczeniom i Witaminie E jest idealny do stosowania zarówno na plaży, jak i w formie codziennej ochrony przez cały rok. Jego mineralne pigmenty, o lekkim kryciu i odcieniu, który można budować, sprawiają, że nadaje się do każdego rodzaju cery, ujednolicając i dodając twarzy blasku. Lekka, łatwo wchłaniająca się konsystencja, która nie pozostawia smug, ani plam. Idealnie dopasowuje się do lekko muśniętego słońcem kolorytu skóry.


Składniki aktywne: DNA SMART PROTECTION, Bronzyl, ANTI POLLUTION FACTOR, witamina E, kwas hialuronowy, pigmenty mineralne.

Zdjęcie opakowania kremu-żelu ochronnego do ciała SPF 50 lini SUN - Diego Della Palma
SUN Nawilżający krem-żel ochronny do ciała SPF 50
150 ml

Nawilżający krem-żel ochronny z filtrami przeciwsłonecznymi nowej generacji, które nie są szkodliwe dla ekosystemu morskiego. Dzięki DNA Smart Protection wzmacnia mechanizmy obronne skóry i chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zawiera kwas glicyretynowy o właściwościach łagodzących, który przeciwdziała zaczerwienieniom i podrażnieniom. Kremowo – żelowa konsystencja szybko się wchłania, nie pozostawia smug i białych plam. Dzięki łatwemu rozprowadzaniu można bezproblemowo zaaplikować krem – żel na skórze dzieci.


Składniki aktywne: DNA SMART PROTECTION, Witamina E, kwas glicyretynowy.

Zdjęcie opakowania kremu-żelu ochronnego do ciała SPF 30 lini SUN - Diego Della Palma
SUN Nawilżający krem-żel ochronny do ciała SPF 30
150 ml

Nawilżający krem-żel ochronny z filtrami przeciwsłonecznymi nowej generacji, które nie są szkodliwe dla ekosystemu morskiego. Dzięki DNA Smart Protection wzmacnia mechanizmy obronne skóry i chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Wysoka zawartość witaminy E zapobiega powstawaniu wolnych rodników i utrzymuje optymalne nawilżenie skóry. Kremowo- żelowa konsystencja lekko się wchłania, nie pozostawia smug i białych plam. Przyjemna formuła, łatwa w aplikacji.


Składniki aktywne: DNA SMART PROTECTION, Witamina E, kwas glicyretynowy.

 
 
Zdjęcie opakowania kremu-żelu chłodzącego po opalaniu lini SUN - Diego Della Palma
AFTERSUN Żel-krem po opalaniu, nawilżający i chłodzący
350 ml

Kojący krem po opalaniu. Dzięki DNA Smart Protection przynosi ukojenie i nawilżenie nawet bardzo opalonej skórze, wzmacnia jej barierę oraz zapobiega łuszczeniu się. Wyciąg z lukrecji działa kojąco a masło shea posiada silne właściwości odżywcze. Specjalnie opracowana formuła nie skleja się ani nie roluje na skórze. Odświeżająca, kremowo – żelowa konsystencja jest bardzo przyjemna w aplikacji.


Składniki aktywne: DNA SMART PROTECTION, kwas glicyretynowy, alantoina, tahitańskie monoi, masło shea

Zdjęcie opakowania musum po opalaniu lini SUN - Diego Della Palma
AFTERSUN Mus po opalaniu – skóra gładka i pełna blasku
250 ml

Mus o otulającej i aksamitnej konsystencji. Bursztynowe perły oraz wielopłaszczyznowe refleksy pozostawiają skórę rozświetloną i pełną blasku. Wzbogacony Bronzylem, aktywatorem naturalnej produkcji melaniny, intensyfikuje i przedłuża opaleniznę. Zapewnia skórze duży komfort oraz pozostawia uczucie miękkiej i jedwabistej cery. Skóra natychmiast staje się odżywiona i zregenerowana. Posiada świeży zapach słodkich, egzotycznych owoców oraz kwiatów.


Składniki aktywne:  DNA SMART PROTECTION, Bronzyl, masło shea i cupuacu, monoi z kwiatów lilii wodnej, ylang ylang i frangipani.

Zdjęcie opakowania żelu podp rysznic przedłużającego opalanie lini SUN - Diego Della Palma
AFTERSUN Żel pod prysznic przedłużający opaleniznę
250 ml

Regenerujący żel pod prysznic, specjalnie opracowany, aby przeciwdziałać wysuszającym skutkom słońca, soli i chloru oraz przedłużać opaleniznę. Formuła oparta na delikatnych substancjach myjących, bez SLES i SLS, oczyszcza, utrwala opaleniznę oraz pozostawia skórę miękką i gładką. Przyjemna delikatna konsystencja, zapewnia duży komfort podczas kąpieli. Skutecznie odżywia i nawilża skórę.


Składniki aktywne:  DNA SMART PROTECTION, Bronzyl

 
 
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.