Joanna Szałkiewicz

Telefon: +48 662 086 151
Email: joanna.szalkiewicz@cosmeticgroup.pl

Moja przygoda z jogą rozpoczęła się około dziesięciu lat temu i od momentu, w którym poczułam jej działanie na własnej skórze zaczęłam zgłębiać techniki hatha jogi pod okiem różnych nauczycieli. W trakcie studiów na wydziale fizjoterapii dalej poznawałam zasady funkcjonowania naszego ciała pod względem anatomii, fizjologii.. oraz różnych stanów patologicznych, które na co dzień 'leczymy'. Osobiście promuje profilaktykę dbania o siebie, o swoje ciało, a nie leczenie istniejących już chorób. Stąd zainteresowanie medycyną wschodu, która przedstawia holistyczne podejście do człowieka i w swoich założeniach niweluje przyczyny problemów ciała, a nie tylko skutki.

Na co dzień promuje holistyczne podejście w kosmetyce jako brand manager oraz szkoleniowiec profesjonalnych marek kosmetycznych w Gabinetach Kosmetycznych oraz Hotelach & SPA. Współpraca z ludźmi z branży kosmetycznej z całej Polski daje mi możliwość wymiany doświadczeń, rozwijania się oraz poznawania naszych wspólnych potrzeb.
Jestem przede wszystkim kobietą i to właśnie rozwojem osobistym, pielęgnacją oraz jogą dla kobiet pragnę zajmować się szczególnie.

Sylwia Szymkowiak

Telefon: +48 508 149 443
Email: sylwia.szymkowiak@cosmeticgroup.pl

Moja zawodowa podróż rozpoczęła się ponad 8 lat temu, kiedy po ukończeniu Kosmetologii zamieszkałam w malowniczych Beskidach, rozpoczynając pracę w orientalnym Spa. Miałam ogromne szczęście spotkać na mojej drodze niesamowitych ludzi, związanych z różnymi metodami holistycznej pielęgnacji. To był magiczny czas, pełen nowych doświadczeń i ogromnego rozwoju, dzięki czemu zrozumiałam znaczenie zachowania równowagi między ciałem, duszą i umysłem.

Nasza skóra jest odzwierciedleniem naszej duszy. Każde niewypowiedziane emocje, stres, zmęczenie pozostawiają ślad w naszym ciele.
Holistyczna pielęgnacja well being poparta najwyższej jakości produktami pozwala traktować człowieka całościowo dbając zarówno o jego sferę fizyczną jak i psychiczną.
Interesując się ayurvedą i kulturą Wschodu poszukuje naturalnych metod profilaktyki i przywracania harmonii. Prowadząc szkolenia przekazuje zdobyte doświadczenie i inspiruję uczestników do rozwoju i nowego, szerszego spojrzenia na pielęgnację.

Przemysław Szałkiewicz

Telefon: +48 500 284 665
Email: przemyslaw.szalkiewicz@cosmeticgroup.pl

Motto „jeśli ktoś mówi, że czegoś nie da się zrobić, to znajdź osobę która o tym nie wie, a pójdzie i to zrobi” opisuje moje początki z branżą kosmetyczną sprzed 5 lat. Wówczas zmieniłem swoje życie zawodowe o 180 stopni i spróbowałem czegoś nowego, co okazało się tym co lubię i chcę robić w życiu :) pracować z ludźmi, sprzedawać, szukać nowych rozwiązań dla biznesu mojego i moich Klientów.
Początek był działaniem intuicyjnym, później nauka pod okiem najlepszych szkoleniowców, spotkania z inspirującymi ludźmi i.. jestem, daję siebie, swoje pomysły, zaangażowanie i otrzymuję równie dużo! To daję mi siłę do działania i za to jestem wdzięczny.