Wzór - kat. szkolenia

Nagłówek h1

(Blok tekstowy) Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam ligula est, volutpat eget sapien non, vestibulum rutrum lacus. Curabitur scelerisque sed arcu faucibus mattis. Phasellus aliquam leo sit amet erat aliquam elementum. Phasellus hendrerit ornare ligula, maximus ullamcorper neque malesuada et. Quisque pretium, nulla eget rhoncus facilisis, orci sapien pretium neque, nec iaculis magna est eget nulla. Vestibulum at volutpat ante. Aliquam elementum id dui eget blandit. Quisque semper tincidunt ex, vel fermentum lorem elementum ut. Curabitur lobortis leo ut erat fermentum, sit amet euismod neque ullamcorper. Nullam et arcu mi. Pellentesque nec massa laoreet, facilisis ligula ut, scelerisque nisl. Nullam lobortis metus vitae enim accumsan venenatis. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Czytaj więcej
Holistyczny program dla kobiet w ciąży z nauką masażu prenatalnego "YAM"

Stworzony przez nas program dla kobiet w ciąży jest owocem wieloletnich doświadczeń w świecie masażu i punktem zwrotnym dla wszystkich, którzy dbają o własne dobro i dobro swoich klientów.
Za pomocą muzyki, jogi, stosowania odpowiednich technik oddechowych i specjalnego masażu prenatalnego, stworzyliśmy idealny protokół prowadzący matkę i dziecko przez to, co jest chyba największym i najgłębszym doświadczeniem życia.
Znajomość odpowiednich technik umożliwia wykonanie masażu tak, aby pomóc matce i dziecku przeżywać ciąże w spokoju i ze świadomością: dla zdrowia i dobrego samopoczucia obojga.
Celem szkolenia jest przekazanie szerokiej wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin (fizjoterapii, kosmetologii, jogi, holistycznego podejścia do klienta, właściwej obsługi przyszłej mamy w salonie), aby każdy terapeuta po ukończeniu kursu mógł z poczuciem pewności i spokoju zadbać zarówno o kobiety ciężarne, jak i te po porodzie.

Czytaj więcej
Szkolenie z masażu relaksacyjnego twarzy Mandala

Szybkie tempo życia, ciągły stres i brak ruchu powodują napięcie mięśni, bóle głowy, brak energii.
Stworzyliśmy masaż, który poprzez łagodne, otulające ruchy i specjalne techniki orientalnego wschodu, przynosi stan dobrego samopoczucia ciała i umysłu.
Głębokie rozluźnienie pozwala nie tylko zapomnieć o sprawach codziennych, ale także zwiększyć działanie produktów kosmetycznych aplikowanych po wykonaniu masażu.

Czytaj więcej
Szkolenie z masażu modelującego ciała na tkance łącznej

Każda żywa komórka otoczona jest tkanką łączną, która w wyniku przewlekłego stresu i niezdrowego stylu życia przestaje być elastyczna. Ogranicza to zasób krwi w skórze, powoduje zastoje limfatyczne, a także tworzenie się cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Głęboki masaż tkanki łącznej został stworzony dla uzyskania silnego, korzystnego efektu na całej tkance, najpierw równoważąc i poprawiając posturę, jednocześnie przywracając pełną funkcjonalność limfatycznemu układowi krążeniowemu.  Pod wpływem masażu następuje odblokowanie napiętej tkanki, co wpływa na lepszą eliminację szkodliwych toksyn, a także na modelowanie ciała, uelastycznienie mięśni, likwidację obrzęków, a także redukcję cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Celem szkolenia jest przekazanie szerokiej wiedzy i umiejętności z nowoczesnych technik masażu skutecznie rozluźniających napięcie tkanki łącznej, aby każdy uczestnik szkolenia mógł z poczuciem pewności wdrożyć te techniki w swoim gabinecie.

Czytaj więcej
Szkolenie z masażu LIFT UP twarzy, szyi i dekoltu na tkance łącznej

Każda żywa komórka otoczona jest tkanką łączną, która z wiekiem traci swoją elastyczność. Ogranicza to zasób krwi w skórze i przyspiesza proces starzenia się.  Ta niesamowicie skuteczna technika masażu oparta na stymulacji i rozluźnieniu tkanki łącznej, w sposób naturalny zastępuje lifting twarzy. Pod wpływem masażu następuje odblokowanie napiętej tkanki, co wpływa na lepsze krążenie, eliminacje szkodliwych toksyn, a także na modelowanie twarzy, uelastycznienie mięśni, likwidację zmarszczek, obrzęków, worków pod oczami, asymetrii twarzy i przywrócenie zdrowego wyglądu.
Celem szkolenia jest przekazanie szerokiej wiedzy i umiejętności z nowoczesnych technik masażu skutecznie rozluźniających napięcie w rejonie twarzy, szyi i dekoltu, aby każdy uczestnik szkolenia mógł z poczuciem pewności wdrożyć te techniki w swoim gabinecie.

Czytaj więcej
Szkolenie z typów behawioralnych w kontekście obsługi klienta gabinetu kosmetycznego

Zadowolenie różnego rodzaju klientów zależy nie tylko od tego, z jakiego zabiegu chcą skorzystać, ile mogą̨ wydać, ile zabiegów potrzebują̨, ale także od różnych przyczyn zakupu i różnych stylów życia.
Każdy klient odpowiada na bodźce w całkowicie osobisty sposób. Każdy klient to świat sam w sobie. Psychologia poszukała metody naukowej, by podzielić jednostki z takimi samymi cechami na grupy - w celu stworzenia odpowiedniego podejścia do każdej z nich.

Czytaj więcej