Scroll Top
We love what we do
Współpraca z LNE
LNE – MAGAZYN
DLA PROFESJONALISTÓW BRANŻY BEAUTY

Our projects are unique and made for the customer and solve specific problems

„Magazyn LNE wydawany jest w Polsce już od 27 lat! To numer 1 wśród profesjonalistów i entuzjastów świata beauty.Głównie za sprawą eksperckich artykułów, realizowanych we współpracy z branżowymi praktykami. Każdy numer to niemal 200 stron pełnych aktualnej i sprawdzonej wiedzy. Główne działy LNE dotyczą m.in. kosmetologii w praktyce, technik pielęgnacji, zaawansowanych zabiegów z zakresu medical beauty oraz hi-tech, biznesu i edukacji, trendów w stylizacji, podologii, trychologii i makijażu permanentnym. Najwięcej miejsca zajmuje WARSZTAT EKSPERTA – jest to jedno zagadnienie, które przedstawiamy wyczerpująco w artykułach, uzupełnionych o komentarze doświadczonych ekspertów. Ich unikalne, autorskie procedury zabiegowe są gotowym narzędziem do pracy dla profesjonalistów. Dbamy, aby treści merytoryczne miały przede wszystkim wymiar praktyczny, umiejętnie stosujemy content marketing.

 

 

 

Francuskie korzenie LNE. Les Nouvelles Esthetiques powstało w 1952 roku we Francji i jest uznawane za najbardziej prestiżowe czasopismo w branży beauty na świecie. Ukazuje się w 15 krajach, m.in. we Francji, Włoszech, Polsce, Japonii, USA, Chinach, Kanadzie czy w RPA.

 

Kongresy i Targi LNE to najgorętsze spotkania społeczności beauty, łączące bogatą ofertę edukacyjną z imponującą przestrzenią targowo-wystawienniczą. Odbywające się dwa razy w roku wydarzenia – w sezonie wiosennym i jesiennym – od lat wyznaczają standardy i trendy w branży kosmetycznej w Polsce! Kongresowy weekend to moc wykładów, pokazów i warsztatów, które prowadzą wybitni specjaliści. Część targowa to 200 wystawców i ponad 600 najlepszych – polskich i światowych marek. Edukujemy i wspieramy wszystkich ekspertów związanych z szeroko pojętą branżą beauty w codziennej pracy, rozwoju biznesowym i osobistym.

 

Cossmeo to najmłodsze dziecko LNE, platforma wideo, dla profesjonalistów i entuzjastów świata beauty, dostępna dla wszystkich za darmo i bez rejestracji. Dynamiczne i energetyczne porcje wiedzy o pielęgnacji, zaawansowanych zabiegach z zakresu medical beauty, hi-tech, biznesu i szkoleń, podologii, trychologii i wielu, wielu innych.”

 

– Publikacje – do tej pory 2 (sensitive/sun)

– Nagranie z Cosmeo – wkrótce będzie

– Kongres i targi LNE odbędą się w kwietniu

 
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.