Scroll Top
Artykuł

KSURGERY – Nowa marka w Cosmetic Group

KSURGERY – innowacyjna marka kosmetyków w dystrybucji Cosmetic Group

Z przyjemnością informujemy, że od 1 września 2023r. zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem KSURGERY w Polsce! W Cosmetic Group konsekwentnie stawiamy na najwyższą jakość, innowacyjność i skuteczność dystrybuowanych produktów, dlatego nie mogliśmy pozwolić, żeby KSURGERY zabrakło w naszej ofercie!

KSURGERY reprezentuje wszystko co najlepsze w nowoczesnym, innowacyjnym, włoskim przemyśle kosmetycznym. Płynnie łączy przełomowe badania medyczne, z najwyższej jakości standardami wykonania i wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Produkowane we Włoszech kosmoceutyki KSURGERY precyzyjnie odpowiadają na konkretne problemy skóry na wielu różnych płaszczyznach. Marka znana jest z produkowania preparatów przeznaczonych do użytku medycznego, profesjonalnych kosmetyków dla profesjonalistów z branży kosmetycznej ale również dla wszystkich poszukujących najwyższej jakości produktów do bezpiecznej i skutecznej pielęgnacji skóry.

KSURGERY – Uniwersalna i profesjonalna pielęgnacja

KSURGERY słynie między innymi z innowacyjnego podejścia do kwasu hialuronowego. Przeprowadzone przez markę badania wykazały, że to nie jego największa ilość, ale połączenie kilku rodzajów kwasu hialuronowego gwarantuje skuteczność.

Doświadczenie w branży medycznej, KSURGERY przekłada na obszar profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Naukowe podejście do kwestii pielęgnacji profesjonalnej wymaga konsekwencji w kwestii zabiegów, przynosi jednak niespotykane w przypadku zwykłych specyfików rezultaty. Szeroka gama oferowanych kosmetyków umożliwia dostosowanie nie tylko linii produktowej, ale także metody aplikacji – mono-kwasy, koktajle, ampułki i maski to tylko część z oferowanych przez producenta rodzajów kosmetyków dla profesjonalistów.

Pielęgnacja indywidualna KSURGERY podzielona została na linie precyzyjnie dostosowane do potrzeb Klienta. Linie ESSENTIAL, TIME SOLUTION, INSTALIFT, HYDRAWAVE, VITAMIN C, OXYGEN SHIELD, SMOOTH oraz SYN odpowiadają na konkretne problemy, przed którymi staje nasza skóra, zapewniając uniwersalną pielęgnację na najwyższym poziomie w ramach domowej pielęgnacji skóry i pozwalają na przedłużenie zabiegów estetycznych realizowanych w gabinetach.

Wejdź do świata KSURGERY i zapewnij skórze wszystko to, czego potrzebuje!

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.