Scroll Top

Dystrybucja kosmetyków

Województwo kujawsko-pomorskie

Dystrybutor kosmetyków Cosmetic Group – Kujawsko-Pomorskie

Przedstawiamy firmę Cosmetic Group – dystrybutora najlepszych włoskich preparatów pielęgnacyjnych do użytku gabinetowego. Sprawdź ofertę kosmetyków profesjonalnych w Kujawsko-Pomorskiem. Kierujemy ją do osób zajmujących się zawodowo pielęgnacją cery i makijażem w salonach kosmetycznych, gabinetach i SPA.

Mapa Polski - Województwo kujawsko-pomorskie

Czym wyróżniamy się jako dystrybutor kosmetyków w Kujawsko-Pomorskiem?

W Cosmetic Group wierzymy w misję branży beauty. Według nas każdy zasługuje na wyjątkową pielęgnację dopasowaną do potrzeb jego skóry. Jesteśmy dystrybutorem kosmetyków profesjonalnych w Kujawsko-Pomorskiem. Zaopatrujemy salony w linie produktowe przeznaczone do zaawansowanej pielęgnacji. Wszystkie dostępne u nas preparaty pochodzą od najlepszych włoskich producentów. Szeroki wybór kosmetyków kolorowych RVB Lab Make Up to szansa na rozszerzenie wachlarza usług oferowanych w Twoim gabinecie. Dzięki temu zapewnisz swoim klientkom kompleksową pielęgnację i trwały makijaż. Oferujemy też wyposażenie salonu kosmetycznego w Kujawsko-Pomorskiem. Wśród dostarczanych przez nas produktów znajdziesz sprzęt przeznaczony do pielęgnacji skóry wymagającej odnowy, dogłębnego oczyszczenia i odmłodzenia.

Profesjonalne kosmetyki dla kosmetyczek – kujawskie

Posiadamy rozbudowaną ofertę kosmetyków do salonu kosmetycznego. Kujawy to jeden z regionów, w których świadczymy kompleksowe usługi wsparcia branży urodowej. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli salonów stacjonarnych, jak i do wszystkich osób wykonujących makijaż w domu klienta. Zajmujemy się dystrybucją kosmetyków na kujawszczyźnie, dostarczając do odbiorców najwyższej jakości preparaty pielęgnacyjne.  Oferujemy produkty takich włoskich marek marek jak Diego dalla Palma Professional, RVB Lab, RVB Lab The Make up oraz KSURGERY –  doceniane na całym świecie produkty pielęgnacyjne. Przeznaczone są do użytku profesjonalnego oraz pielęgnacji domowej. Poszczególne linie produktowe zapewniają kompleksową pielęgnację różnych rodzajów cery. 

Współpraca z dystrybutorem włoskich kosmetyków – Kujawy i okolice

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zajmujące się pielęgnacją cery, wykonujące zabiegi na twarz i ciało, a także specjalistów od wizażu i makijażu. W naszej ofercie znajdziesz preparaty przystosowane do użytku profesjonalnego. Jako dystrybutor kosmetyków w Kujawsko-Pomorskiem wspieramy małe i duże biznesy działające w branży beauty. Skontaktuj się z naszym konsultantem, by wspólnie ustalić korzystne warunki współpracy. Naszym partnerom zapewniamy profesjonalne wsparcie i udział w ciekawych wydarzeniach i szkoleniach.
Opiekun regionu Cosmetic Group w Kujawsko-Pomorskiem:
Anna Jaros-Sajda

Kontakt dla hoteli i salonów SPA:

Joanna Szałkiewicz
Telefon: +48 662 086 151 ,
Email: joanna.szalkiewicz@cosmeticgroup.pl

Zamów profesjonalne kosmetyki z naszego portfolio do swojego salonu!

Bydgoszcz


Toruń


Włocławek

Jeśli nie widzisz lokalizacji swojego salonu skontaktuj się z naszym przedstawicielem na kujawszczyźnie. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży detalicznej!
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.