Scroll Top

Dystrybucja kosmetyków

Województwo lubuskie

Dystrybutor kosmetyków Cosmetic Group – Lubuskie

Jako wyłączny dystrybutor na rynek polski marek takich jak Diego dalla Palma Professional,  RVB Lab The Make up i KSURGERY. Firma Cosmetic Group oferuje najlepsze produkty pielęgnacyjne doceniane na całym świecie. Poznaj zaawansowany sprzęt do gabinetu i kosmetyki profesjonalne w Lubuskiem, które dostarczymy bezpośrednio do Twojego salonu.

Mapa Polski - Województwo Lubuskie

Profesjonalna dystrybucja kosmetyków – Lubuskie

Zajmujemy się dystrybucją produktów pielęgnacyjnych i wyposażenia salonu kosmetycznego w Lubuskiem. Naszym kontrahentom udostępniamy rozbudowany katalog kosmetyków i nowoczesnego sprzętu do zastosowania gabinetowego. Zgodnie z zapotrzebowaniem uzupełniamy zapasy salonów kosmetycznych i SPA. Współpraca z nami to gwarancja dotrzymania terminów, korzystne warunki i wygodne formy płatności. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Dla naszych partnerów biznesowych mamy dodatkowe bonusy takie jak kursy, szkolenia oraz dostęp do najnowszych katalogów producentów.

Dystrybutor kosmetyków do salonu kosmetycznego w Lubuskiem – marki i sprzęt

Cosmetic Group to dystrybutor kosmetyków w Lubuskiem. Oferujemy bogaty wybór linii produktowych preparatów pielęgnacyjnych do użytku profesjonalnego. Zajmujemy się dystrybucją marek Diego dalla Palma Professional, RVB Lab The Make up i KSURGERY.  Oprócz tego możemy zaprezentować Ci zaawansowane technologie używane w celu pielęgnacji skóry w warunkach gabinetowych. Odpowiadają one na najważniejsze potrzeby klientów. Pomagają odmłodzić wygląd cery, wyrównać jej koloryt, spłycić zmarszczki, zmniejszyć widoczność pomarańczowej skórki itd. Dzięki kompleksowemu podejściu pielęgnacja skóry jest skuteczna, a efekty pozostają widoczne przez długi czas. To przekłada się na zadowolenie użytkowników i zwiększa zaufanie klientów.

Jak skontaktować się z dystrybutorem kosmetyków w Lubuskiem?

Duże i małe miasta województwa lubuskiego to miejsca, gdzie branża beauty rozwija się wyjątkowo dynamicznie. Pragnąc podążać za tym zjawiskiem zachęcamy wszystkie firmy działające na tym terenie do współpracy z firmą Cosmetic Group – dystrybutorem włoskich kosmetyków w Lubuskiem. Wiemy, jak ważne jest zapewnienie jakości usług oraz bezpieczeństwa i skuteczności stosowanych preparatów pielęgnacyjnych. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkie osoby pracujące w branży urodowej do kontaktu z naszym przedstawicielem. Wspólnie opracujemy optymalny dobór kosmetyków profesjonalnych w Lubuskiem, które pomogą Ci zadbać o skórę Twoich klientów. Dołożymy wszelkich starań, by nasza oferta była dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu.
Opiekun regionu Cosmetic Group w Lubuskiem:
Magdalena Kaźmierczak

Kontakt dla hoteli i salonów SPA:

Joanna Szałkiewicz
Telefon: +48 662 086 151 ,
Email: joanna.szalkiewicz@cosmeticgroup.pl

Zamów profesjonalne kosmetyki z naszego portfolio do swojego salonu!

Zielona Góra


Gorzów Wielkopolski

Jeśli nie widzisz lokalizacji swojego salonu skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży detalicznej!
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.