Scroll Top

Dystrybucja kosmetyków

Województwo wielkopolskie

Dystrybutor kosmetyków Cosmetic Group – Wielkopolska

Firma Cosmetic Group zajmuje się szeroko pojętym wsparciem biznesu w branży urodowej. Oferujemy wsparcie produktowe i zaawansowane akcesoria oraz urządzenia do gabinetów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dystrybutora kosmetyków profesjonalnych w Wielkopolsce. Z nami zaopatrzysz swój salon kosmetyczny w najlepsze produkty do profesjonalnej pielęgnacji cery.

Mapa Polski - Województwo wielkopolskie

Profesjonalne kosmetyki dla kosmetyczek – Wielkopolskie

Jesteśmy dystrybutorem kosmetyków w Wielkopolsce dla klienta biznesowego. W naszej pracy kierujemy się pasją, znajomością rynku i doświadczeniem w branży. Oferujemy duży wybór linii produktowych od włoskich producentów. Dostarczamy specjalistyczne preparaty pielęgnacyjne, kolorowe produkty do makijażu i gabinetowe kosmetyki do salonu kosmetycznego. Wielkopolska jest jednym z miejsc, gdzie branża kosmetyczna rozwija się wyjątkowo dynamicznie, stąd współpraca z rzetelnym dystrybutorem jest jednym ze sposobów na utrzymanie wysokiej jakości usług.

Dystrybutor kosmetyków w Poznaniu – oferta dla biznesu

Naszym kontrahentom przedstawiamy bogatą ofertę linii pielęgnacyjnych włoskich marek takich jak Diego dalla Palma, RVB Lab The Make up i KSURGERY. Znajdziesz wśród nich preparaty przeznaczone do użytku w gabinetach kosmetycznych, m.in. do przeprowadzania zabiegów odmładzających i dogłębnie oczyszczających cerę.  Poznaj linie kosmetyków profesjonalnych w Poznaniu, które pomogą Ci jeszcze lepiej zadbać o skórę Twoich klientów. Oprócz wyjątkowych produktów oferujemy swoim kontrahentom najnowocześniejsze metody pielęgnacji inspirowane medycyną estetyczną. Razem z dedykowanymi preparatami tworzą naprawdę skuteczne połączenie. Ich działanie jest bezpieczne, co potwierdzają liczne opinie użytkowników oraz badania laboratoryjne.

Jak zadbać o wyposażenie salonu kosmetycznego w Wielkopolsce?

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli salonów kosmetycznych i Spa oraz osób zajmujących się zawodowo pielęgnacją cery, wizażem i makijażem. Produkty gabinetowe nadają się do zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Kosmetyki kolorowe świetnie spełnią swoje zadanie w makijażu na specjalne okazje, a nawet w make-upie filmowym i scenicznym.  Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie osoby pracujące w branży beauty. Wybierz nasze kosmetyki profesjonalne. Wielkopolska jest jednym z rejonów o dużym potencjale. Warto go wykorzystać. Postaw na najwyższą jakość produktów kosmetycznych i sprzętu gabinetowego. Skontaktuj się z naszym konsultantem w celu opracowania indywidualnego planu współpracy.
Opiekun regionu Cosmetic Group w województwie wielkopolskim:
Daria Pohl

Kontakt dla hoteli i salonów SPA:

Joanna Szałkiewicz
Telefon: +48 662 086 151 ,
Email: joanna.szalkiewicz@cosmeticgroup.pl

Zamów profesjonalne kosmetyki z naszego portfolio do swojego salonu!
wielkopolskiego, skontaktuj się z naszym przedstawicielem aby zamówić kosmetyki do swojego salonu. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży detalicznej!
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.