Scroll Top

Dystrybucja kosmetyków

Województwo pomorskie

Dystrybutor kosmetyków Cosmetic Group – Pomorskie

W branży usług kosmetycznych liczy się wysoka jakość obsługi klienta. Składa się na nią wiele czynników, a jednym z nich są odpowiednio dobrane preparaty do pielęgnacji i akcesoria. Cosmetic Group to dystrybutor kosmetyków profesjonalnych w Pomorskiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów gabinetowych.

Mapa Polski - Województwo Pomorskie

Dystrybutor włoskich kosmetyków w Pomorskiem – do kogo kierujemy naszą ofertę?

Zajmujemy się nie tylko dystrybucją kosmetyków na Pomorzu, ale też organizujemy profesjonalne szkolenia z zakresu dermatologii i psychologii sprzedaży. Zachęcamy naszych partnerów biznesowych do stałego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Dzięki temu współpracujące z nami osoby mogą rozbudowywać ofertę dla swoich klientów.  Oferujemy kosmetyki do salonu kosmetycznego i SPA dostarczane bezpośrednio do Twojego gabinetu. Nasi kontrahenci mogą skorzystać z wygodnych form płatności i szybkiej dostawy oryginalnych włoskich preparatów do zaawansowanej pielęgnacji. Jako wyłączny dystrybutor takich marek jak Diego dalla Palma Professional, RVB Lab, RVB Lab The Make up oraz KSURGERY zapewnimy Ci dostęp do najnowszych katalogów produktów kosmetycznych tego producenta.

Kosmetyki profesjonalne i wyposażenie salonu kosmetycznego – Pomorskie

Znajdziesz u nas profesjonalne kosmetyki dla kosmetyczek w Pomorskiem. W naszej ofercie są produkty gabinetowe służące do zabiegów poprawiających kondycję skóry twarzy, a także skuteczne preparaty odmładzające i ujędrniające. Oferujemy też produkty RVB Lab Make Up niezbędne do wykonania perfekcyjnego makijażu okolicznościowego.  Jako dystrybutor włoskich kosmetyków zapewniamy, że wszystkie produkty zostały opracowane przez najlepszych specjalistów z branży dermatologii i kosmetologii. Bezpieczeństwo stosowania i niezwykła skuteczność tych produktów to efekt starannej selekcji składników aktywnych, które wykazują silne działanie poprawiające zdrowie i wygląd skóry. Wybierając kosmetyki z naszej oferty, możesz mieć pewność, że zaproponujesz swoim klientom najlepszą pielęgnację każdego rodzaju cery.

Kontakt z dystrybutorem kosmetyków w województwie pomorskim

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i nawiąż współpracę z dystrybutorem kosmetyków profesjonalnych w Pomorskiem. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, by służyć Ci pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Wesprzemy Cię produktowo i merytorycznie, organizując inspirujące szkolenia, które pomogą Ci rozszerzyć ofertę salonu kosmetycznego o nowe usługi. Wspólnie wybierzemy produkty, które najlepiej odpowiadają potrzebom Twoich klientów.
Opiekun regionu Cosmetic Group na Pomorzu:
Anna Jaros-Sajda

Kontakt dla hoteli i salonów SPA:

Joanna Szałkiewicz
Telefon: +48 662 086 151 ,
Email: joanna.szalkiewicz@cosmeticgroup.pl

Zamów profesjonalne kosmetyki z naszego portfolio do swojego salonu!

Gdańsk


Sopot


Gdynia

Jeśli nie widzisz lokalizacji swojego salonu skontaktuj się z naszym przedstawicielem na Pomorzu. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży detalicznej!
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.