Scroll Top

Dystrybucja kosmetyków

Województwo śląskie

Dystrybutor kosmetyków Cosmetic Group – Śląskie

Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnych produktów i akcesoriów kosmetycznych przeznaczonych do zastosowania gabinetowego. Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości produktów, które są bezpieczne i skuteczne. Jako dystrybutor kosmetyków w województwie śląskim zapewniamy duży wybór preparatów i sprzętu do Twojego salonu.

Mapa Polski - województwo Śląskie

Dystrybucja kosmetyków na Śląsku

Zaopatrzenie gabinetów kosmetycznych może stanowić spore wyzwanie. Dlatego, odpowiadając na potrzeby biznesu z branży beauty oferujemy współpracę. Firma Cosmetic Group jest partnerem oraz wyłącznym dystrybutorem włoskich kosmetyków na Śląsku takich marek jak Diego dalla Palma Professional, KSURGERY, RVB Lab oraz RVB Lab The Make up. Tym, co nas wyróżnia jest indywidualne podejście do klienta. Dopasowujemy ofertę do potrzeb konkretnego gabinetu. Bierzemy pod uwagę profil działalności i rodzaj wykonywanych zabiegów. Oprócz krótkich terminów dostaw oferujemy indywidualne podejście do kontrahenta, personalizowane oferty, informacje dotyczące linii oferowanych przez nas produktów oraz wszelkie niezbędne wsparcie. Realizujemy nasze usługi na terenie województwa śląskiego, dostarczając prosto do gabinetu kosmetyki profesjonalne od najlepszych producentów.

Dystrybucja kosmetyków na Śląsku

Ufamy wieloletniemu doświadczeniu producentów preparatów pielęgnacyjnych. Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej klasy kosmetyków do użytku profesjonalnego. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kosmetyków włoskich marek: Diego dalla Palma Professional, RVB Lab, RVB Lab The Make up oraz KSURGERY. Produkty te cieszą się niesłabnącym uznaniem fachowców zajmujących się na co dzień zaawansowaną pielęgnacją cery oraz trwałym makijażem (również makijażem scenicznym). Oprócz dystrybucji kosmetyków w Polsce nasza firma zajmuje się też wyposażeniem salonów kosmetycznych. Dostarczamy nowoczesny sprzęt do SPA, salonów i gabinetów. Nowoczesne technologie i wyposażenie to niezbędny element profesjonalnej pielęgnacji skóry. Z nami dołączysz do swojej oferty zaawansowane zabiegi kosmetologiczne, które pozwolą Twoim klientom osiągnąć efekty niedostępne w przypadku metod stosowanych w domowych warunkach.

Gabinetowe kosmetyki profesjonalne – Śląsk

Doskonale wiemy, że w branży urodowej liczy się jakość używanych produktów. Wszystkie zabiegi muszą być wykonane z użyciem bezpiecznych i skutecznych środków, które nie podrażniają skóry i zapewniają długotrwały efekt. Dlatego warto postawić na najwyższą jakość. Profesjonalne kosmetyki dla kosmetyczek na Śląsku to rozbudowana oferta dla salonów urody. Dostarczamy produkty od uznanych, światowych marek takich jak Diego dalla Palma, RVB Lab i KSURGERY. W obrębie każdej z nich znajdziesz linie produktowe, które idealnie nadają się do pielęgnacji różnych rodzajów cery. Dzięki temu możesz zaproponować swoim klientom zabiegi z użyciem kosmetyków dopasowanych do indywidualnych potrzeb skóry.

Wyposażenie salonu kosmetycznego – Śląsk

Dzięki współpracy z rzetelnym dystrybutorem kosmetyków możesz zapewnić swojej firmie stabilny i pewny rozwój. Dlatego sprawę wyboru marki stosowanych produktów oraz ich dostawcy warto potraktować priorytetowo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane ofertą kosmetyków profesjonalnych na Śląsku. W ofercie znajdziesz produkty przeznaczone do zaawansowanej pielęgnacji, zabiegów i makijażu. Jesteśmy pewni, że nasze specjalistyczne produkty i akcesoria pomogą w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy i przyczynią się do zadowolenia klientów salonu kosmetycznego oraz SPA.
Opiekun regionu Cosmetic Group na Śląsku:
Agnieszka Horniatko

Kontakt dla hoteli i salonów SPA:

Joanna Szałkiewicz
Telefon: +48 662 086 151 ,
Email: joanna.szalkiewicz@cosmeticgroup.pl

Zamów profesjonalne kosmetyki z naszego portfolio do swojego salonu!

Katowice


Częstochowa


Sosnowiec


Gliwice


Zabrze


Rybnik


Ruda Śląska


Tychy


Dąbrowa Górnicza


Chorzów


Bytom


Jaworzno

Jeśli nie widzisz lokalizacji swojego salonu skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży detalicznej!
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.