Scroll Top

Dystrybucja kosmetyków

Województwo podlaskie

Dystrybutor kosmetyków Cosmetic Group – Podlaskie

Zaopatrzenie salonu kosmetycznego jest niezwykle ważnym aspektem prowadzenia działalności w branży urodowej. Jako firma działająca na rynku produktów kosmetycznych doskonale wiemy, że wysoka jakość stosowanych produktów wpływa na zadowolenie klienta. Dlatego chcemy dziś gorąco Cię zachęcić do zapoznania się z ofertą kosmetyków profesjonalnych w Podlaskiem!

Mapa Polski - Województwo Podlaskie

Produkty gabinetowe i dystrybucja kosmetyków – Podlaskie

Firma Cosmetic Group jest dystrybutorem kosmetyków w Białymstoku. Dostarczamy produkty pielęgnacyjne przeznaczone do użytku profesjonalnego w salonach kosmetycznych, gabinetach i SPA. W naszym asortymencie znajdziesz też sprzęt do wykonywania zabiegów na twarz i ciało. Zajmujemy się również dystrybucją kosmetyków do makijażu marki RVB Lab The Make Up.  Swoim kontrahentom zapewniamy dostęp do najnowszych produktów topowych włoskich marek, wsparcie podczas wdrażania nowych rozwiązań i rozbudowaną ofertę szkoleń skierowaną do kosmetyczek i personelu salonów kosmetycznych.

Kosmetyki do salonu kosmetycznego – Białystok i województwo podlaskie

Diego dalla Palma Professional, KSURGERY i RVB Lab to marki preparatów do zadań specjalnych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skład kosmetyków zapewnia wyjątkową skuteczność potwierdzoną w badaniach. Jako dystrybutor włoskich kosmetyków na Podlasiu oferujemy szeroką gamę produktów do zabiegów kosmetologicznych inspirowanych medycyną estetyczną. Z wykorzystaniem sprzętu do zaawansowanej pielęgnacji jeszcze lepiej zadbasz o zdrowie i kondycję skóry Twoich klientów. Oferujemy też duży wybór wyposażenia salonu kosmetycznego.  Białystok i inne miejscowości województwa podlaskiego to obszar naszej działalności, dlatego zachęcamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby działające w branży urodowej z tego rejonu w celu zapoznania się ze szczegółami.

Jak zamówić profesjonalne kosmetyki dla kosmetyczek na Podlasiu?

Jeśli chcesz przekonać się, jak działają najlepsze włoskie produkty pielęgnacyjne, skontaktuj się z naszym konsultantem. Specjaliści Cosmetic Group, dystrybutora włoskich kosmetyków na Podlasiu są gotowi do tego, by wspierać Cię na każdym etapie prowadzenia działalności salonu kosmetycznego. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby umówić dogodny termin konsultacji.  Zapoznaj się z liniami produktowymi kosmetyków profesjonalnych w Podlaskiem, które najlepiej odpowiadają potrzebom Twoich klientów. Razem z nami rozbudujesz swoją ofertę i zaproponujesz im pielęgnację dopasowaną do każdego rodzaju cery.
Opiekunowie regionu Cosmetic Group na Podlasiu:
Agnieszki Campos Rios
Anita Zalega

Anita Zalega
Telefon: +48 609 375 591 ,
Email: anita.zalega@cosmeticgroup.pl

Kontakt dla hoteli i salonów SPA:

Joanna Szałkiewicz
Telefon: +48 662 086 151 ,
Email: joanna.szalkiewicz@cosmeticgroup.pl

Zamów profesjonalne kosmetyki z naszego portfolio do swojego salonu!
Zamów profesjonalne kosmetyki sprawdzonych włoskich marek do swojego salonu na Podlasiu - skontaktuj się z naszymi przedstawicielami! Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży detalicznej.
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.