Scroll Top

Dystrybucja kosmetyków

Województwo dolnośląskie

Dystrybutor kosmetyków Cosmetic Group – Dolnośląskie

Firma Cosmetic Group zajmuje się dystrybucją włoskich preparatów pielęgnacyjnych przeznaczonych do użytku profesjonalnego. Dostarczamy produkty bogate w składniki aktywne, które są niezbędne do zabiegów gabinetowych. Zachęcamy wszystkich specjalistów działających w branży urodowej do zapoznania się z ofertą kosmetyków profesjonalnych na Dolnym Śląsku.

Mapa Polski - Województwo Dolnośląskie

Profesjonalny dystrybutor kosmetyków – Dolnośląskie i okolice

Jako dystrybutor produktów marek Diego dalla Palma Professional, RVB Lab The Make up i KSURGERY stale powiększamy grono zadowolonych odbiorców. Działamy wielopłaszczyznowo. Jesteśmy w stałym kontakcie ze specjalistami z branży, a także bierzemy udział w organizacji szkoleń mających na celu poszerzanie wiedzy z zakresu zaawansowanej pielęgnacji. Zajmujemy się dystrybucją kosmetyków na Dolnym Śląsku Zapewniamy wsparcie profesjonalistom zajmującym się zdrowiem i urodą. Oferujemy korzystne warunki współpracy, dostęp do nowoczesnych rozwiązań, szkolenia i kursy dla naszych kontrahentów. Pomożemy Ci realizować swoją pasję i zaoferować klientom szeroki wachlarz usług.

Wyposażenie salonu kosmetycznego – Dolnośląskie

Oferujemy profesjonalne kosmetyki dla kosmetyczek w Dolnośląskiem. Współpracujemy z najlepszymi włoskimi markami – Diego dalla Palma, RVB Lab The Make up i KSURGERY. Każda z serii produktów charakteryzuje się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem stosowania. Linie kosmetyków przeznaczone są do pielęgnacji, makijażu i zabiegów. Dzięki nim możesz rozszerzyć ofertę i zdobyć zaufanie klientów. Zapewnij najwyższy poziom obsługi dzięki współpracy z dystrybutorem włoskich kosmetyków w Dolnośląskiem. W ten sposób zyskasz możliwość korzystania z profesjonalnych produktów włoskich o składach opracowanych przez specjalistów od pielęgnacji cery, makijażu i łagodzenia problemów skórnych.

Jak zamówić włoskie kosmetyki do salonu kosmetycznego na Dolnym Śląsku?

Najlepsi włoscy producenci preparatów pielęgnacyjnych to wybitni specjaliści z branży beauty. Wiedzę teoretyczną łączą z doświadczeniem. Oferują produkty, które szybko zyskują grono zadowolonych użytkowników wśród najbardziej wymagających klientów. Doskonale wiedzą, jak zadbać o zdrowie i piękno skóry. Dlatego warto postawić na sprawdzone składy produktów. Wybierz najlepsze kosmetyki profesjonalne na Dolnym Śląsku, które dzięki współpracy z naszą firmą trafią prosto do Twojego gabinetu. Skontaktuj się z konsultantem Cosmetic Group i rozpocznij naszą wspólną przygodę. Razem poprowadzimy Cię przez poszczególne etapy zamówienia i wesprzemy Twój biznes. 

Opiekun regionu Cosmetic Group na Dolnym Śląsku:
Magdalena Kaźmierczak

Kontakt dla hoteli i salonów SPA:

Joanna Szałkiewicz
Telefon: +48 662 086 151 ,
Email: joanna.szalkiewicz@cosmeticgroup.pl

Zamów profesjonalne kosmetyki z naszego portfolio do swojego salonu!

Wrocław


Wałbrzych

Jeśli nie widzisz lokalizacji swojego salonu skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży detalicznej!
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.