Scroll Top

Dystrybucja kosmetyków

Województwo świętokrzyskie

Dystrybutor kosmetyków Cosmetic Group – Świętokrzyskie

Cosmetic Group zajmuje się dystrybucją produktów kosmetycznych do użytku profesjonalnego oraz sprzętu do pielęgnacji. Dostarczamy najwyższej jakości włoskie kosmetyki do salonów kosmetycznych w Kielcach. Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego i w okolicach. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów do Twojego salonu.

Mapa Polski - Województwo Świętokrzyskie

Wyłączny dystrybutor kosmetyków – Kielce i okolice

Nasza firma jest dystrybutorem kosmetyków w Kielcach – współpracujemy z włoskimi markami. Nasze specjalistyczne produkty charakteryzują się doskonałą jakością, bezpieczeństwem i wysoką skutecznością. Zajmujemy się wsparciem biznesu w branży beauty, zapewniając sprawną wymianę informacji. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, dlatego pomożemy Ci skutecznie wdrożyć nowe produkty i usługi na rynek. Oferujemy profesjonalne kosmetyki dla kosmetyczek – Świętokrzyskie, czyli Kielce i okolice to rejon, w którym nasze produkty zdobywają wiele pozytywnych recenzji od zadowolonych użytkowników.

Profesjonalna dystrybucja kosmetyków – Świętokrzyskie

Jako dystrybutor włoskich kosmetyków w Świętokrzyskiem dokładamy wszelkich starań, by dostarczane przez nas produkty spełniały oczekiwania wszystkich współpracujących z nami specjalistów oraz ich klientów. Gwarantujemy, że składy proponowanych przez nas preparatów do pielęgnacji zostały opracowane przez najlepszych kosmetologów.  Wiele linii znajduje zastosowanie w najlepszych gabinetach kosmetycznych na całym świecie. W ofercie znajdziesz takie marki jak RVB Lab, Diego dalla Palma Professional i KSURGERY. Są to kosmetyki zarówno profesjonalne jak i do pielęgnacji domowej. Są to kosmetyki profesjonalne. Świętokrzyskie jest określane jako jeden z regionów, gdzie branża urodowa rozwija się wyjątkowo dynamicznie. Dlatego warto zainwestować w oryginalne włoskie produkty, które idealnie nadają się do zaawansowanej pielęgnacji.

Jak zadbać o wyposażenie salonu kosmetycznego w Kielcach?

Profesjonalne włoskie kosmetyki w Świętokrzyskiem to prawdziwe bogactwo składników aktywnych, które zapewnią doskonały efekt zaawansowanej pielęgnacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Dostarczymy najlepsze kosmetyki do salonu kosmetycznego w Kielcach. Razem z nami rozwiniesz swój biznes. Oprócz bogatej oferty produktów zapewniamy wsparcie w formie szkoleń i dostępu do aktualnych katalogów naszych producentów. Dzięki produktom gabinetowym, akcesoriom i profesjonalnemu wyposażeniu pomożemy Ci zadbać o skórę Twoich klientek. Wybierz najlepsze włoskie receptury dla zdrowej i promiennej cery. Skontaktuj się z nami, jeśli prowadzisz salon kosmetyczny lub Spa w województwie świętokrzyskim.

Opiekun regionu Cosmetic Group w województwie świętokrzyskim:

Katarzyna Krużel

Kontakt dla hoteli i salonów SPA:

Joanna Szałkiewicz
Telefon: +48 662 086 151 ,
Email: joanna.szalkiewicz@cosmeticgroup.pl

Zamów profesjonalne kosmetyki z naszego portfolio do swojego salonu!
Zamów profesjonalne kosmetyki sprawdzonych włoskich marek do swojego salonu na terenie województwa świętokrzyskiego - skontaktuj się z naszym przedstawicielem! Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży detalicznej.
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.