Scroll Top

DIAMOND RESURFACE

TECHNOLOGIE

Włoska inżynieria

DIAMOND RESURFACE

6 powodów, dla których warto używać naszego sprzętu.

 • Synergia

  Technologie, które w połączeniu z profesjonalnymi kosmetykami Diego dalla Palma professional przynoszą widoczne i długotrwałe rezultaty.

 • Ciągłe badania

  Niekończąca się praca zespołowa, gwarantująca osiągnięcie najwyższych standardów.

 • Bezpieczeństwo

  Wyprodukowane we Włoszech, z najwyższą starannością na wszystkich etapach produkcji oraz zgodnie ze ścisłymi protokołami gwarantującymi jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność.

 • Nowoczesność

  Nowoczesna technologia o wyrafinowanym wzornictwie.

 • Alternatywa dla chirurgii kosmetycznej

  Nieagresywne i nieinwazyjne metody pracy oparte na szacunku dla ludzkiego ciała w celu osiągnięcia efektu piękna bez uciekania się do operacji.

 • Wsparcie

  Klient może polegać na stałym wsparciu technicznym, informacyjnym i szkoleniowym.

DIAMOND RESURFACE - Diamentowy resurfacing.

Mikrodermabrazja proszkiem diamentowym i ultradźwiękowym złuszczaniem wibracyjnym dla głębokiego oczyszczania i bardziej promiennej, gładszej skóry. Ultradźwiękowe fale biodynamiczne do regeneracji i liftingu, głęboko dostarczają wybrane składniki aktywne.

Mikrodermabrazja, poprzez delikatne usunięcie powierzchniowej warstwy skóry, przywraca cerze naturalny i promienny wygląd. Zabieg idealny do usuwania plam słonecznych i skaz skórnych, redukcji bliznowacenia przy trądziku, odbarwienia, występowania zmarszczek i wrośniętych włosów. Jest także stosowana do złuszczania skóry, otwierania zapchanych porów, jak również do redukowania tworzenia się zaskórników.

CECHY DIAMOND RESURFACE

4 PROGRAMY

Złuszczanie wibracyjne – idealne w najbardziej delikatnych miejscach oraz dla skór reaktywnych.

Emisja ciągła – mająca na celu przywrócenie nawodnienia i równowagi, idealna do przygotowania skóry do następnego zabiegu.

Emisja pulsacyjna – wzmacniająca,  w połączeniu z mikro-masażem, przeznaczona do zwiększenia skuteczności i komfortu specjalnych masek DDP.

Emisja z pociąganiem – połączona z ruchami pociągania, specjalnie przeznaczona do wygładzania zmarszczek.  

PLUSY

• Wstępnie ustawione parametry łatwo zrozumiałego i konfigurowalnego, zaawansowanego oprogramowania, można również modyfikować dla umożliwienia personalizacji dostosowanej do charakterystyki Klienta. Całkowicie bezpieczne, bardzo skuteczne zabiegi.

Technologia zarówno do twarzy jak i ciała.

Wielofunkcyjny system, który może być używany w powiązaniu z istniejącymi technologiami. Daje doskonałe rezultaty w połączeniu z DERMAFREQUENCY 3D.

Maksymalny komfort dla klienta: bezbolesny i cichy.

Niskie koszty zabiegów: materiały eksploatacyjne, takie jak proszek diamentowy / rury / zbiorniki, nie są wymagane.

GŁOWICE

GŁOWICA DO MIKRODERMABRAZJI z dziewięcioma różnymi końcówkami diamentowymi, które tworzą próżnię dzięki kontrolowanej aspiracji.

SZPATUŁKA ULTRADŹWIĘKOWA może być stosowana do złuszczania wibracyjnego lub nachylona w odpowiedni sposób, z ciągłą i pulsującą emisją, przyspiesza przenikanie składników aktywnych zawartych w produktach Diego dalla Palma Professional.

OPIS / WARTOŚĆ PARAMETRU
Napięcie wejściowe: 230V
Częstotliwość wejściowa: 50Hz
Pochłonięta moc: 40W
Interfejs użytkownika: Ekran dotykowy LCD 50 DPI
Wymiary urządzenia: 50x40x20 cm
Waga: 7Kg
Ciśnienie robocze: 0,7 bar
Częstotliwość pracy szpatułki: 25kHz
Charakterystyka wyjściowa łopatki: 750mA
Pytania? Zakupy
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.