Scroll Top

Dystrybucja kosmetyków

Województwo małopolskie

Dystrybutor kosmetyków Cosmetic Group – Małopolskie

Oferta Cosmetic Group skierowana jest do właścicieli salonów kosmetycznych i SPA z województwa małopolskiego. Dostarczamy włoskie produkty gabinetowe do zaawansowanej pielęgnacji oraz kolorowe kosmetyki do makijażu. Oferujemy kosmetyki profesjonalne w Małopolsce – sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego biznesu.

Mapa Polski - Województwo Małopolskie

Dystrybutor włoskich kosmetyków – Małopolskie

Firma Cosmetic Group zajmuje się dystrybucją kosmetyków w Małopolsce – rejonie słynącym z dynamicznego rozwoju branży beauty. Produkty z naszej oferty przeznaczone są głównie do zastosowania profesjonalnego ale również pielęgnacji domowej. Nawiążemy współpracę z gabinetami kosmetycznymi, makijażystami i salonami SPA. Z nami zakup kosmetyków do salonu kosmetycznego w Małopolsce będzie przebiegał szybko i sprawnie.  Pomożemy na każdym etapie rozwoju Twojej działalności. Swoim kontrahentom zapewniamy stały kontakt z naszymi specjalistami z dziedziny dermatologii, medycyny estetycznej itd. Oferujemy wygodną formę zamówień i płatności oraz dogodne warunki współpracy. Z nami masz zawsze dostęp do najnowszych katalogów włoskich producentów oraz wsparcie na każdym etapie prowadzenia biznesu w branży urodowej.

Profesjonalne kosmetyki do salonu kosmetycznego w Małopolsce

Nasze bogate doświadczenie i wieloletnia działalność jako dystrybutor kosmetyków w Małopolsce mówią same za siebie. Dostarczymy do Twojego salonu zaawansowane produkty do pielęgnacji każdej cery, również wrażliwej, alergicznej i dojrzałej. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek Diego dalla Palma Professional, RVB Lab i KSURGERY. W obrębie każdej z nich znajdziesz wiele linii produktowych przeznaczonych do stosowania w gabinecie kosmetycznym. Służymy pomocą w kwestii wyboru odpowiednich preparatów do Twojego salonu. Oferujemy także produkty odpowiednie do przeprowadzania zabiegów na twarz. Znajdziesz u nas też niezbędne akcesoria i wyposażenie salonu kosmetycznego w Małopolsce – wszystko dostarczane bezpośrednio do Twojego salonu w najszybszym możliwym terminie.

Kontakt z dystrybutorem kosmetyków – Małopolska

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym konsultantem w celu ustalenia indywidualnej oferty współpracy z firmą Cosmetic Group będącą dystrybutorem kosmetyków w Małopolsce marek Diego dalla Palma Professional, RVB Lab i KSURGERY. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich profesjonalistów aktywnie działających w branży kosmetycznej. Zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie Twojego biznesu na każdym etapie. Jesteśmy otwarci na współpracę z salonami kosmetycznymi, gabinetami, SPA, makijażystami i wizażystami. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu określenia najlepszych warunków współpracy.
Opiekunowie w województwie małopolskim

Opiekun regionu Cosmetic Group w Krakowie:

Marcin Szałkiewicz
Telefon: +48 787 943 610
Email: marcin.szalkiewicz@cosmeticgroup.pl
Opiekun regionu Cosmetic Group w Tarnowie:

Katarzyna Krużel
Telefon: +48 728 315 766
Email: katarzyna.kruzel@cosmeticgroup.pl

Kontakt dla hoteli i salonów SPA:

Joanna Szałkiewicz
Telefon: +48 662 086 151 ,
Email: joanna.szalkiewicz@cosmeticgroup.pl

Zamów profesjonalne kosmetyki z naszego portfolio do swojego salonu!
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Małopolsce i zapoznaj się z ofertą zaopatrzenia salonów kosmetycznych w Krakowie, Tarnowie i pozostałych miastach województwa małopolskiego. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży detalicznej!
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.