Scroll Top

Artykuł

Rozdanie nagród Clinica Estetica 2022

Zdjęcie z rozdania nagród Clinica Estetica 2022
Uroczystość wręczenia statuetek i wyróżnień Clinica Estetica 2022

W dniu 06.06.2022r. w Hotelu Magnus Resort w Bystrej odbyła się uroczystość wręczenia statuetek i wyróżnień Clinica Estetica 2022. 

Nagrodziliśmy Gabinety Kosmetyczne, Spa i Kliniki, które wyróżniają się na polskim rynku kosmetycznym. W trakcie uroczystości podsumowaliśmy miniony rok oraz przedstawiliśmy plany marketingowe oraz ambitne cele na kolejne miesiące. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji ekspertki DDP i RVB  LAB Sylwii Szymkowiak na temat nawadniania jako jednego z kluczowych kroków pielęgnacji. 

Od Dietetyk/Psychodietetyk mgr Agaty Anuszewskiej dowiedzieliśmy się z kolei jak istotną rolę w nawodnieniu skóry odgrywa dieta. Czerwcowe wydarzenie zakończyliśmy uroczystym lunchem. Wszystkim beneficjentom statuetek i wyróżnień jeszcze raz serdecznie gratulujemy a pozostałe Gabinety Kosmetyczne, Spa oraz Kliniki gorąco zachęcamy do podjęcia wyzwania jakim jest zdobycie tytułu Clinica Estetica!

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.