Scroll Top

Artykuł

HA HERO – Niezbędne serum głęboko nawilżające

Kwas hialuronowy – specyfika

Kwas hialuronowy (HA – HYALURONIC ACID) to jeden z głównych składników naturalnych skóry. Jest niezbędny do wiązania i utrzymania nawilżenia, stymuluje produkcję składników ECM, przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek i innych oznak starzenia. Posiada charakter efemerydalny – kwas hialuronowy w naszej skórze ulega zniszczeniu w mniej niż 24 godziny, dlatego należy go codziennie uzupełniać. Wraz z wiekiem możemy stracić prawie 70% kwasu hialuronowego w naszym organizmie. Z tego powodu kwasy hialuronowe to pierwszy wybór w zabiegach ujędrniających skórę.

Obecnie na całym świecie dostępnych jest ponad 160 wypełniaczy skórnych HA od ponad 50 firm Zbudowane są z długich łańcuchów kwasu hialuronowego, zwykle usieciowanych i różnią się głównie rodzajem i stopniem usieciowania, wielkością cząstek, stężeniem i właściwościami reologicznymi. Miękkie, krystalicznie czyste żele HA można wstrzykiwać pod lub w skórę, aby zwiększyć jej podaż, a tym samym natychmiastowo zwiększać objętość, zmniejszać widoczność głębokich lub powierzchownych zmarszczek i linii, odświeżać wygląd i poprawiać teksturę skóry. Zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym nie są trwałe i zwykle trwają od 6 do 24 miesięcy.

Bohaterska molekuła – HA HERO 

Nieinwazyjną alternatywą dla iniekcji kwasem hialuronowym jest nawilżająco – wypełniające serum o działaniu przeciwstarzeniowym HA HERO. Intensywne rozwiązanie dla skóry suchej, odwodnionej ze zmarszczkami wynikającymi z odwodnienia. Zapewnia długotrwałe wygaszenie, wygładzenie drobnych zmarszczek, dla uzyskania gładkiej, jędrnej skóry, która jest chroniona przed czynnikami zewnętrznymi powodującymi odwodnienie.

Minikwas hialuronowy, o bardzo niskiej masie cząsteczkowej i bardzo dużej zdolności penetracji, wspomaga regenerację w głębszych warstwach skóry i stymuluje produkcję „nowych substancji” o wyraźnym działaniu wypełniającym*, ujędrniającym i przeciwzmarszczkowym potwierdzonym rygorystycznymi badaniami instrumentalnymi. Szybko wchłaniająca się konsystencja z efektem pamięci: w kontakcie z wodą film ochronny jest wyczuwalny na skórze nawet kilka godzin po aplikacji. Zawiera:

1,9% HA+ Mieszanka kwasów hialuronowych o różnej masie cząsteczkowej, wzbogacona technologią usieciowanego kwasu hialuronowego, która tworzy na powierzchni skóry niewidoczny, trójwymiarowy film z efektem natychmiastowego liftingu. Czysta, zaawansowana formuła zawiera wyłącznie składniki aktywne, bez substancji żelujących i zapachowych . Wysoki % kwasu hialuronowego nadaje formule żelową konsystencję.

  • HYALU4PLUMP: 4 typy cząsteczek HA
  • NAG (N-AcetylGlucosammine): HA prekursor
  • USIECIOWANE HA

 

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.