Scroll Top
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.
RVB Lab The Skin
Zadbaj
o swoje ciało

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute elit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur

Download
Questions?

RVB LAB The Skin

RVB LAB The Skin to linia specjalistycznych, włoskich kosmetyków, stworzona z myślą o kobietach ceniących jakość i skuteczność. W ofercie RVB LAB The Skin znaleźć można szeroką gamę dermokosmetyków i preparatów przeznaczonych do zaawansowanej pielęgnacji skóry. W odpowiedzi na różnorodne potrzeby, pomagają one ujędrnić skórę oraz zminimalizować widoczność zmarszczek. Działają również odmładzająco i redukują przebarwienia.
To inteligentne dermokosmetyki współtworzone z lekarzami dermatologii, które przywracają równowagę skórze wrażliwej, atopowej, alergicznej oraz osłabionej antybiotykami lub leczeniem onkologicznym. Produkty przeszły rygorystyczne testy skuteczności i bezpieczeństwa w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Federico II w Neapolu. Doskonałe dla najbardziej wymagających Klientów.

Zabiegi:

MICROBIOMA – Odbudowa naturalnego mikrobiomu skóry

Innowacyjny zabieg, który odbudowuje naturalny mikrobiom skóry i wzmacnia jej funkcję
barierową, przeciwdziałając procesom zapalnym, odwodnieniu i przedwczesnemu starzeniu się.

Składniki aktywne:
HYALU SMART™ PGA – kompleks, który został opracowany na podstawie badań biologii molekularnej zastosowanych w fizjologii skóry w celu ochrony kwasu hialuronowego – kluczowej cząsteczki, która pomaga wypełnić i wspierać skórę – przed degradacją. HYALU SMART™ PGA jest inteligentnym składnikiem aktywnym, który maksymalizuje skuteczność kwasu hialuronowego. To połączenie dwóch innowacyjnych składników aktywnych:
N-acetylo-D-glukozaminy – prekursor kwasu hialuronowego, stymuluje jego produkcję w skórze, działa również jak naturalny środek złuszczający, zdolny do zwiększania i wspomagania metabolizmu glikoprotein znajdujących się na powierzchni keratynocytów, co skutkuje gładszą skórą. N-acetylo-D-glukozamina hamuje także aktywność tyrozynazy, dzięki czemu zmniejsza produkcję melaniny oraz skutecznie neutralizuje wolne rodniki, przeciwdziałając oznakom foto i chrono-starzenia.
Kwasu poliglutaminowego – chroni endogenny kwas hialuronowy poprzez hamowanie enzymu hialuronidazy, który powoduje jego degradację.

Połączenie tych dwóch cząsteczek gwarantuje podwójny efekt synergiczny: produkcję i ochronę, co daje kompleksowe właściwości regenerujące, które zapewniają nawilżenie, zagęszczenie i ochronę przed powstawaniem przebarwień.

REVIBIOME SYSTEMS – Kompleks oparty na prebiotykach i probiotykach, który przywraca równowagę mikrobiomu skóry i wzmacnia jej funkcje barierowe, przeciwdziałając podrażnieniom, odwodnieniu oraz przedwczesnemu starzeniu. Potrójna ochrona mikrobiomu skóry:

Dla kogo?

dla skór wrażliwych, suchych i/lub reaktywnych oraz chcących zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się, dla skór zmienionych chorobowo, z uszkodzoną barierą hydrolipidową, dla osób w trakcie lub po kuracji onkologicznej: chemio- lub radioteriapii, po leczeniu antybiotykami, sterydami, retinoidami, w trakcie i po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

Korzyści:

zmniejszenie stanu zapalnego, przyspieszenie regeneracji, uczucie komfortu na skórze nawet silnie reaktywnej.

Cel

przywrócenie równowagi mikrobiomu skóry, ukojenie, naprawa, nawilżenie, rewitalizacja, wzmocnienie, ochrona i zwalczanie oznak starzenia się skóry.

HUYALU C – Nowość – opis W TOKU

Z

Dla kogo?

dla osób z cellulitem obrzękowym i „pomarańczową skórką”, spowodowanymi przetrzymywaniem wody

Korzyści:

zmniejszenie obrzęków, lekkie i wymodelowane ciało

Cel

eliminacja nadmiaru płynów, cellulit wodny mniej widoczny, ciało jędrne i gładkie

MESO FILL – Silna kuracja liftingująca i wypełniająca

MESOFILL jest zabiegiem o silnym działaniu wypełniającym i ujędrniającym. Jego składniki aktywne skutecznie wygładzają zarówno linie mimiczne, zmarszczki głębokie oraz te, związane z odwodnieniem.


Składniki aktywne:
NIO_TECH KWAS HIALURONOWY 3D – Kompleks, który dostarcza kwas hialuronowy na różne poziomy głębokości:

 • Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej (LMW HA): przenika do warstw pośrednich naskórka, aby przeciwdziałać przeznaskórkowej utracie wody (TEWL).
 • Bardzo niska masa cząsteczkowa kwasu hialuronowego (VLMW HA): dociera do głębszych warstw naskórka i wzmacnia barierę skórną.
 • Ultra niska masa cząsteczkowa kwasu hialuronowego (ULMW HA): dociera do najgłębszych warstw skóry i stymuluje produkcję składników macierzy zewnątrzkomórkowej skóry: kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny.

Starzenie się skóry prowadzi do wyczerpania rezerw kwasu hialuronowego we wszystkich jej warstwach, zarówno na skutek zmniejszenia syntezy, jak i jednoczesnego zwiększenia działania hialuronidazy, co powoduje powstawanie zmarszczek, utratę elastyczności i suchość. Zdolność do zwiększania endogennego poziomu kwasu hialuronowego w różnych warstwach skóry sprawia, że NIO_TECH KWAS HIALURONOWY 3D jest idealnym sprzymierzeńcem w przeciwdziałaniu fizjologicznemu procesowi starzenia się skóry.

FILLER + BTX TECHNOLOGY – technologia opracowana przez laboratoria RVB LAB w celu zminimalizowania niedoskonałości związanych ze starzeniem się skóry poprzez połączone działanie wypełniacza i substancji botox-like. Składa się z dwóch zaawansowanych składników aktywnych:
kwas γ-aminomasłowy (GABA): składnik aktywny, który bezpośrednio redukuje zmarszczki, działając na receptory GABA znajdujące się na powierzchni fibroblastów oraz stymuluje syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu
kwas hialuronowy o małej masie cząsteczkowej: (~ 3 kDa) jest w stanie wnikać głęboko w skórę, aby wspierać jej strukturę i intensywnie ją odżywić.

Dla kogo?

dla skóry z widoczną utratą gęstości, ze zmarszczkami oraz prewencyjnie dla zatrzymania kapitału młodości.

Korzyści:

redukcja zmarszczek, wygładzenie struktury skóry oraz poprawa jej gęstości.

Cel

wypełnienie drobnych i głębokich zmarszczek, ujędrnienie skóry, wygładzenie linii mimicznych oraz wymodelowanie owalu twarzy.

MESO FILL na przebarwienia


MESO FILL, wzbogacony innowacyjnymi produktami, jest zabiegiem bogatym w unikalne kompozycje składników aktywnych, poprawiające strukturę skóry, wyrównujące jej koloryt, zwalczające przebarwienia i ciemne plamy.
Składniki aktywne:

 • Kwas traneksamowy – wykazuje działanie przeciwzapalne, zmniejsza zaczerwienienia, świąd,
  wyrównuje koloryt oraz jest bardzo skutecznym składnikiem do rozjaśniania przebarwień.
  Działa skutecznie już przy niskich stężeniach, a także nie powoduje dużego podrażnienia skóry. Hamuje melanogenezę (inhibitor tyrozynazy) na różnych jej etapach, dzięki czemu rozjaśnia nie tylko już istniejące przebarwienia, ale także zapobiega ich pogłębianiu i nawrotom. Idealny do skóry z przebarwieniami o różnym podłożu (także potrądzikowymi) oraz nierównym kolorycie.

 

 • GLUKONOLAKTON – jest jednym z przedstawicieli kwasów PHA (polihydroksylowych). Powstaje w naturalnym procesie fermentacji ziaren kukurydzy. Glukonolakton posiada właściwości antyoksydacyjne, nawilżające i przeciwzapalne. W wyższych stężeniach złuszcza naskórek (15%), wygładza skórę oraz zmniejsza przebarwienia potrądzikowe i posłoneczne. Przyspiesza odnowę komórkową i wyrównuje koloryt skóry. Wykazuje działanie łagodzące, zmniejsza zaczerwienienie i rumień napadowy oraz spowalnia proces starzenia się skóry. Polecany do pielęgnacji skóry wrażliwej, alergicznej, atopowej, trądzikowej (trądzik pospolity i trądzik różowaty), naczynkowej, dojrzałej, z objawami fotostarzenia się skóry oraz przy łuszczycy, łojotoku i egzemie.

 

 • Heksapeptyd-1 BTX – innowacyjny neuropeptyd o silnym działaniu relaksującym skórę. Niezmiernie skuteczny w intensywnym przeciwdziałaniu ciągłych mikro-skurczów mięśni twarzy, które powodują zmarszczki mimiczne. Dzięki swojemu podwójnemu działaniu na zakończenie nerwowe oraz bezpośrednio na komórki mięśniowe, Heksapeptyd-1 BTX:
  redukuje uwalnianie cząsteczek, które przyczyniają się do skurczu, podobnie do tego co robi botulina
  pobudza procesy odprężenia i redukuje te związane ze skurczami.


Jest to nie tylko ważna kosmetyczna alternatywa dla wstrzykiwania botuliny, ale też silny sprzymierzeniec, ponieważ poprawia jej działanie i przedłuża rezultaty. Szereg badań skuteczności wykazało, że wzmocniony Heksapeptyd-1 BTX jest skuteczny nie tylko na linie mimiczne w górnej części twarzy: zmarszczki na czole, między brwiami i w okolicach oczu, lecz także na linie wokół ust. Wygładza rysy twarzy i nadaje świeższy oraz młodzieńczy wygląd.

Dla kogo?

Dla osób ze zmarszczkami, wiotkością skóry oraz z nierównomiernym kolorytem i przebarwieniami

Korzyści:

redukcja zmarszczek, wygładzenie struktury skóry, zmniejszenie widoczności przebarwień różnego pochodzenia.

Cel

wypełnienie drobnych i głębokich zmarszczek, ujędrnienie skóry, rozjaśnienie przebarwień i ograniczanie powstawania nowych, wyrównanie kolorytu, promienność skóry.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.